زندگانی کن ....متمم بیانیه آچیق


در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.جناب آقای ترامپ گرامی

در صورت هر گونه اقدام تنش آمیز ایران, از جنابعالی خواهشمند است . عده ای نیرو در منطقه بین ترک و کرد مستقر شود.در سایر جاها امکان درگیری نیست. فقط امکان حمله کرد وجود دارد.یا نیروهای سازمان ملل مستقر شوند.

احزاب آذربایجان آماده و پیش بینی های لازم را بنمایند.ِِ

پادگان ها آماده ی گرویدن به مردم و مسلح نمودن مردم باشند.

کشور ترکیه تجربیات خود را با ما در میان بگذارد.و آماده کمک فوری باشد.

مردم آذربایجان بار اصلی جنگ با عراق را داشتند. جای نگرانی وجود ندارد.

برای رهایی از فساد و تبعیض و اختناق و ریا و توتالیتر آماده باشیم.روشنایی نزدیک است.


فیلم قطار 15:17 به سوی پاریس فیلمی مستند . و متوسط

مهمترین نکته فیلم یک تروریست مسلمان بود که  به قطار پاریس حمله کرد. سه سرباز آمریکایی ناجی مردم شدند .و مردم را نجات دادند.   نکته این فیلم این است  که آمریکایی انسان هم داریم . آمریکایی قاتل هم داریم. همانطور که مسلمان انسان و قاتل هم داریم.

آن سرباز به قصد مبارزه با ترور به افغانستان آمده بود.

همانطور که جوانان ایران با قصد مبارزه با ترور به جنگ عراق رفتند. اما وعده های نوفل لو شاتو تغییر کرد. دختران شین آباد سوختند. مدارس نامطمئن زیاد است. تفتیش عقاید هست. اغلب  با قصد قدرت و پول شغل میشوند. مردم بیکارند. فساد سیستمی شده. 

از خون آن جوانان خجالت بکشید. و جامعه را مدنی کنیم.و بگذارید مردمی ها سر کار بیایند.

آذربایجان زبان مادریش و اقتصادش و محیط زیستش و جامعه اش دچار لطمات و آسیب زیاد شده است.


یکی از ت های رژیم،ایجاد سرعت گیر است.تا مدت عمر خود را زیاد کند.ملت خواسته های بسیار دارد.در حالی که اینان با طرح هایی چون :

1.نظارت استصوابی

2.ممنوعیت دوچرخه سواری بانوان 

3.ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه 

4. و

قصد دارند ملت را با مسایل ریز درگیر کنند. ملت بی توجه به این مسایل حواس پرت کننده باید اجرای حقوق بشر با مدیریت رضا پهلوی برای انقراض این سیستم  را پیگیری کنند.


برای اجرای این خواسته باید دست به کارهای  سخت و  نرم  بزنیم. چون صرف با اقدامات نرم به هدف نخواهیم رسید.آنها با کشتار به این حکومت رسیده اند. و بدون خون آن را پس نخواهند داد.


خادم الاسلام ای در 11 اردیبهشت 97 گفتند : در کشورهای پول دار ، پول ها در اختیار دست های خاین است.

به نظر ینده در ایران مصداق دارد. مثلا کلا پرونده ی زمین خواری مربوط به نوه سه ساله دبیر شورای عالی امنیت ملی است. یا رئیس ستاد کل نیروهای مسلح هم پرونده دارد. و هزاران مثال دیگر.

خادم الاسلام ای در 11 اردیبهشت 98 به آقای بطحایی در مورد سند 2030 تذکر دادند.

چرا در مورد مدارس کلنگی و خرابه تذکر داده نمی شود. با پول دو موشک که به حزب الله می دهیم .میشود کلی مدرسه


 ساخت.چرا در مورد شین آباد و واژگونی اتوبوس اخطار نمی دهیم و مسئولان عالی رده خم به ابرو نمی آورند


اصلاح طلبی ماهیت خود را از دست داده و به استمرار طلبی تبدیل شده. چون اگر از نظام خارج شود . در خطر حذف است. و می کوشند اصلاح طلبان را از قطار هل ندهند.اول برای آنان بقا در قطار نظام و سپس تثبیت شوند.

از سوی دیگر راستگرایان در لحظات آخر ، که هیچ چیز نداشته باشند. اصلاح طلبان را جلو خواهند انداخت.به قول مثل معروف : قارداش ، قارداشین اتین یسه ده ، سومویو اشیه آتماز.


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8.   اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

9.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.متمم بیانیه آچیق

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.


طبق نظر خادم الاسلام سیستانی ، یکی از شروط ولی فقیه مقبولیت عامه مردم است.

خادم الاسلام ای سال 92 را سال حماسه اقتصادی نامید. ولی مردم رغبت نشان ندادند.

خادم الاسلام ای سال 90 را جهاد اقتصادی نامید. ولی اتفاق نیفتاد.

کاری به سفسطه ندارم. اگر ایشان مقبولیت عامه داشتند. مردم مثل فتوای خادم الاسلام میرزای شیرازی قلیان میشکستند.

پس با استفاده از نظر خادم الاسلام سیستانی ، ولایت خادم الاسلام ای فاقد مقبولیت عامه مردم است.و ولایت باطل است.


خادمان الاسلام مکارم و مصباح و مقبولیت عامه مردم را ندارند.

خادم الاسلام بهجت هم که برش نداشتند. و مسئولین حکومتی خشک و تر کنار او بود.و همه را نزدیک خود می کرد.او اگر چشم بصیرت داشت خشک و تر را سوا می کرد. 

این خادم الاسلام سیستانی کم حرف می زند و درست است که در حکومت نیست ولی حرفش صد برابر حاکمان حرفش برش دارد.


آذربایجان بیدار است.


متمم بیانیه آچیق.

1.      در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 


بنده  اصلاح طلب هستم.  اما اصلاح طلبی بنده با اصلاح طلبان موجود ایران فرق دارد. بنده اصلاح طلب مستقل مخصوص آذربایجان را دوست دارم.

به نظر بنده باید حزب اصلاح طلبان آذربایجان ایجاد شود. و مستقل از اصلاح طلبان فعلی باشد.


اولویت اول اصلاح طلبان آذربایجان علاوه بر دریاچه اورمیه ، زبان مادری ، اقتصاد و تراختور و دوستی با غرب ، تلاش با تمام ظرفیت برای هر چه پررنگ ساختن جامعه مدنی است.


جامعه ی مدنی خیلی مهم است.


با ما چه کرده اند که وقتی ترانه ی علی ای همای رحمت را از صدا و سیمای اینها و خود اینها میشنویم از ترانه بدمان می آید. ولی وقتی از طرف غیر اینها و خودمان می شنویم عالی است.


اصلاح طلب آذربایجان عام تر از اصلاح طلبی فعلی است.


شاه آدم بدی بود چون به آذربایجان نگاه منفی داشت. ولی جامعه ی آزاد اسلامی به تمام معنا در زمان او بود. با اینکه جامعه آزاد بود ولی اکثریت مردم اسلام را دوست داشتند. ولی الان جمعیت زیادی از اسلام زده شده اند و جمعیت قابل توجهی از وفاداران به این نظام ، وفاداری ظاهری است نه باطنی.


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

24. عده ای گفتند چرا بچه ها در مدارس می رقصند.اولا ترانه ها باید درجه بندی سنی شوند. دوما سپاه در مدارس حتی ابتدایی ثبت نام بسیج دارد. و أنها را عضو سپاه میکند. بچه ها باید با درس مانوس باشند.آنها بلوغ فکری ندارند. این یک حرکت افتضاح است. ون و سپاه به بچه های مدارس هم رحم نمی کنند. در مدارس تابلوی پایگاه مقاومت و سپاه گذاشتند.به اصطلاح به مدارس شبیخون زده اند و افکار ارتجاعی القا می کنند.

25. قدرتمند بودن أذربایجان شمالی به ضرر ایران است. در سال 1991 در حمله ی ارمنستان به قره باغ , ایران به ارمنستان سلاح و گازوئیل میداد. و در آخر بحث مذاکره را پیش انداختند.تا با استفاده از این فرصت , ارمنستان ,شوشا را هم تصرف کند.چرا اینها با آذربایجان شمالی مخالف بودند.چون آذربایجان شمالی قدرتمند.سبب آذربایجان جنوبی قدرتمند است.چرا آذربایجان جنوبی مانع این کمک ها نمی شود.چون آذربایجان جنوبی در پی حل ریشه ای این وضعیت که همانا حق تعیین سرنوشت میباشد ,است.و علت اینکه قیام آذربایجان به تاخیر افتاده است وجود برخی عوامل نفوذی حکومت در آن بعد از ترس ناشی از قیام خرداد 1385 است.در حرف یا چند عمل گمراه کننده شاید تکذیب کنند.

26. این رژیم زورش میرسد که حسین فتحی پور جوان 17 ساله اهل سولدوز در جریان اعتراضات 1385 را به قتل برساند. یا جاده های تیکان تپه (تکاب) وضعیت نامساعد دارد. ولی در دفتر وزیر نفت کارتخوانی یافت میشود.که متعلق به آبدارچی آقای زنگنه است و 10 میلیارد تومان گردش مالی دارد.و مقادیری طلا و دلار کشف شده است.و محمود بهمنی رییس بانک مرکزی به بابک زنجانی در چپاول 2.7 میلیارد دلار  پول کمک می کند. در حالی که مردم در حسرت آپارتمان های بدون آینده نگری هستند.عالی ترین سطوح نظام فاسد است.پیشتر آمریکا ثروت ای را 220 میلیارد دلار به صورت غیرمستقیم اعلام کرده است. پول مردم صرف ترور و فساد مالی می شود.

 27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.

29. یکی از مسئولان نظام فاش می کند : مراجع تقلیدی چون مصباح یزدی, امامی کاشانی , جوادی آملی از بیت المال برای موسسات خود پول برمیدارند   . آقای رفسنجانی از بیت المال صدها میلیارد تومان خرج دانشگاه خصوصی آزاد کرده است.سپاه قدس مبلغ 3.5 میلیون یورو توسط بقایی به سران کشوری آفریقایی داده است. در جایی دیگر آقای جعفرزاده ایمن أبادی می گوید بنیاد شهید جزو بدترین سازمان هاست.فقط در یک مورد فساد مالی 170 میلیارد تومانی در آنجا کشف شده است.و به مسوولی می گوید تمام روسای بنیاد شهید درگیر فسادند. یا موسسه ثامن الحجج صد میلیارد تومان به رییس سابق سازمان نظام وظیفه وام داده است.و همچنین 124 میلیارد تومان به وزیر خارجه اسبق متکی وام داده است.

30. آقای محمود صادقی می گوید فساد مالی  به شورای نگهبان نفوذ کرده است و اعضای آن در داخل فسادند. سردار مهردادی مغز متفکر اقتصادی سپاه به جرم اختلاس 13000 میلیارد تومانی دستگیر می شود. برادر زاده معاون وزیر خارجه آقای احمد عراقچی جزو عوامل اصلی فساد در بانک مرکزی است.ولی الله سیف رییس بانک مرکزی همچنین.  سرافراز رییس سازمان صداوسیما اعتراف به فسادمالی در آن می کند. 150 میلیون تومان در صدا وسیما فساد میشود . حسن تقدس نژاد معاون مالی صدا و سیما به عنوان عامل اصلی اختلاس 60 میلیون و به روایتی 700 میلیون تومان معرفی می شود.بانک مرکزی در رانت 650 میلیون یورویی شرکت سپید استوار از بیت المال عامل اصلی است.8 هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان بی چاره اختلاس می شود. در قرن 21 آقای مکارم با زن اولش در صفاییه قم و زن دومش سالاریه قم زندگی می کند.می گویند آقای نوری همدانی زن 20 ساله دارد. اگر تا به حال مملکت سرجا مانده معجزه است. در وصف مملکت یک واژه برازنده است: پدر مملکت را درآورده اند.

31. در جنگ ایران و عراق , با استناد به مک فارلین, آمریکا و اسراییل در برابر آزادی اسرا به ایران سلاح دادند. در جریان یازده سپتامبر , القاعده با هواپیما برج تجارت جهانی را تخریب کرد. بنا به مدارک دادگاه فدرال نیویورک ربایندگان هواپیما در سال های گذشته چندین بار به ایران مسافرت داشته اند و با حزب الله لبنان و عماد مغنیه دیدار داشتند.و مدارک موثقی دارند که رژیم ایران در آموزش و پناه دادن به القاعده نقش داشته اند. در قضیه زدن هواپیمای مسافربری ایران. ایران در آخر جنگ در تنگه مین میگذاشت.و آمریکا برای تسهیل عبور و مرور آنجا بود.اما رژیم با یک نقشه کثیف هواپیمای مسافربری را سپر انسانی کرد.و یک اف 14 پشت آن میامد تا ناو را بزند.ناو آمریکا یازده بار اخطار داد ولی هواپیما کنار نرفت.و اگر آمریکا این کار را نمی کرد. اف 14 ناو را میزد. کلی مسافر را رژیم ایران فدای اهداف خود کرد.

32. داماد مرجع تقلید نوری همدانی آقای حسین تبریزی است.او با حکم خمینی دادستان کل کشور شد وی اصلاح طلب است.رازینی می گوید او از مسولیت خود سواستفاده کرد و با زن زندانی رابطه جنسی برقرار کرد. پرونده وی را گم و گور کردند. نفر دوم مهاجرانی است فاجعه است که وزیر فرهنگ زن شوهردار را اغفال میکند و موارد زن های صیغه ای دارد.و وی مهاجرت را ترجیح داد.مورد بعدی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس است یعنی سلمان خدادای که زن مرتبط به قتل می رسد. فاجعه ی آخر نجفی است.وزیر آموزش و پرورش فاجعه فاجعه فاجعه فاجعه.وی در قرن 21 دو زن دارد .و مهم این است که زن وی قرار بود با رومه مصاحبه کند که به طرز مشکوکی به قتل می رسد.و پلیس میگوید علت مشکلات خانوادگی بوده.اگر مشکل خانوادگی بوده چرا این زن قصد مصاحبه داشته وقتی وزیر آموزش و پرورش . دادستان کل کشور. داماد مرجع تقلید.وزیر فرهنگ .رییس کمیسیون اجتماعی مجلس چنین است. یعنی یک عده روانی و نالایق بر ما حاکمند. این کشور واقعا فاجعه است. این چه وضع فوق فوق اسفناکی است.أدم های لایق هم طردند.و از نظر شورای نگهبان صلاحیت ندارند.


33. جالب است بدانید از اولین بنیانگذاران حزب الله لبنان یک اصلاح طلب ایرانی است و او کسی نیست جز علی اکبر محتشمی پور (معاون وزیر دفاع خاتمی – سفیر اسبق ایران در دمشق).    امروز جهان کارهای جاهلانه را رد می کند. حزب الله با ون حامل 910 کیلو مواد منفجره سفارت آمریکا در لبنان را منفجر کرد و باعث قتل 63 آمریکایی شد. در سال 1983 با دو کامیون یک تن مواد منفجره مقر تفنگداران آمریکا در لبنان را منفجر کردند و 241 سرباز آمریکایی و 58 سرباز فرانسوی را کشتند.که از عوامل دستور علی اکبر محتشمی پور اصلاح طلب بود . این حرکات تروریستی جاهلانه در دنیا طرد و محکوم است. و به شدت برخورد میشود.رژیم ایران تمام پل ها را تخریب کرده و دیگر دنیا به رژیم اعتماد ندارد. و متاسفانه این رژیم با اختناق و سرکوب حرکات مدنی و انسانی را خانه نشین کرده است. دیروز در 8 خرداد 98 در دیدار ای حرف از استقلال اینترنت شد و شبکه ملی اطلاعات ، که به عقیده بنده سرکوب جریان آزاد اطلاعات است.و علت کم فروغ بودن اطلاعات شما این است که حرف  ارتجاعی شما خریدار ندارد.میلیاردها پول را در شبکه اجتماعی داخلی سوزاندید.و به دلیل سیلی مردم جواب نداد.حال که دنیا به طرف ماهواره اینترنتی استارلینک که ارزان و راحت برای همه است ، حرکت می کند. این پروژه شبکه ملی اطلاعات در صورت بقای رژیم منجر به سوزاندن بودجه و شکست است. 

34. آقای عباس لسانی قهرمان آذربایجان است .ولی فرق او با احمد اوبالی این است که اوبالی هم آذربایجان را می شناسد. و هم در غرب زندگی کرده است. بنده و بسیاری به اندازه او تجربه نداریم. در ثانی حکومت شاه بهتر از این حکومت بود. ثروت کشور به این اندازه صرف فساد و اختلاس نمی شد.اگر هم بد بود ، خیلی عالی تر از این رژیم بود. این را ها نگویند، بلکه از سایرین در مورد آزادی و دین  آن دوره  بپرسید.بنده هم شنیده ام که تبعیضی در حق آذربایجانی ها بود.حال یک مثلث تشکیل می شود. که راس آن دونالد ترامپ است. و دو ضلع دیگر آن احمد اوبالی و رضا پهلوی.  احمد اوبالی وضعیت را برانداز کند که اتحاد با پهلوی شدنی است ؟ 

35. آقای ای می گوید:ساخت سلاح هسته ای شرعا حرام است. در جای دیگر آقای هاشمی در خاطرات خود می گوید : با ای رفتیم پیش عبدالقدیرخان پاکستانی تا سلاح هسته ای بخریم. خوب او هم دروغ می گوید و هم جسارت ندارد و حرف و عملش یکی نیست. در ثانی آقای می گوید اگر تمام ایران بمباران شود ما از استقلال دست نمی کشیم. چه استقلالی که میلیاردی به حزب الله می دهی.و بودجه را تالان می کنید.

36. أقای ای شما که حرف از ناموس میزنید. بزرگترین بی ناموسی این است که میلیاردها پول به حزب الله و حشدالشعبی و. بدهیم و بودجه با اختلاس تالان شود.و مردم با بی درآمدی با تن فروشی و. مواجه شوند.

37. آقای خمینی در پاریس گفتند:حقوق بشر یعنی هر بشری حق دارد سرنوشت خود را خودش تعیین کند. سرنوشت اهالی مملکت با خودشان است.فرض کنیم شاه آدم خوبی بود وقتی مردم نخواستند کنار برود. در بعد انقلاب ما شاهد این نیستیم سرنوشت و صلاح مردم دست خودشان نیست و ولی فقیه صلاح مردم را می داند. حق تعیین سرنوشت لگد مال شد.در جای دیگری در پاریس می گوید کجای حکومت اسلامی دیکتاتوری است. حکومت قانون است.راست می گوید دیکتاتوری نیست و بعدها بدان توتالیتر هم افزوده شد.آقای قرائتی در شبکه سه اعلام کرد خمینی در 21 سالگی به صورت پیرمرد 75 ساله سیلی زد و عینکش افتاد و چند تکه شد.این نشان از سلامتی روان نیست.این نشان از فهمیدگی نیست.وی با شعار پوپولیستی گفت اتوبوس و خانه و آب و برق مجانی خواهد شد در واقع برای او رسیدن به هدف مهم بود و نه آسیب دیدن اعتماد مردم.گفت ما شما را به مقام انسانیت می رسانیم.فعلا که در قهقرای فقر خوشیم.و در أبان 58 در مورد فرار مغزها گفت:اینجا جایتان نیست .فرار کنید راهتان باز است.

38. دفتر رهبری از فروردین 97 الی اردیبهشت 98 , 25 میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده است.در حالی که دریاچه ارومیه در سال 97 کمتر از 4 میلیون دلار بودجه دریافت کرده است. یعنی پنج برابر بودجه دریاچه اورمیه. ارز دریافتی دفتر رهبری به دینار بوده است. خشکی دریاچه اورمیه فاجعه فاجعه .دفتر رهبری مگه دولته که کار اجرایی می کنه.هیچکس سر جایش نیست. آقای رهبری مسایل ناموسی همین 25 میلیون دلاره. فساد مالی اینقدر. 

39. آقای رضا پهلوی به نظر بنده پادشاهی مشروطه جوابگی جوانان آگاه نیست.شاید در حداکثر به  دو دوره. مسئولیت. یک شخص تن در دهند. از آن گذشته جوانان آذربایجان به حقوق خود آگاهند به این افکار عقب افتاده تن در نخواهند داد.مشکلی که رژیم فعلی آن را به لبه پرتگاه آورده است.اگر برای حداکثر دو دوره میایید بیایید.


طبق بررسی های به عمل آمده در میان طرفداران شبکه های تلویزیونی در اینستاگرام نتایج زیر به دست آمد :


1.      صدای آمریکا  960 هزار نفر

2.      Trt haber   835 هزار نفر

3.      خزر تی وی آذربایجان  98 هزار نفر

4.      Iribnews 50 هزار نفر

5.      گوناز   43 هزار نفر

6.      آراز نیوز   40 هزار نفر

w       صدای آمریکای ترکیه  45 هزار نفر amerikaninsesi

w

آراز نیوز که تبلیغات کمی دارد.و تلویزیون ندارد. اختلاف کمی با irib news دارد که رسانه ملی کشور است.و تلویزیون دارد.

نکته خیلی مهم  amerikaninsesi صدای آمریکای ترکیه طرفداران ناچیزی در مقابل رسانه ملی ترکیه trt haber دارد.

در حالی که طرفداران iribnews  در مقابل صدای آمریکای فارسی ناچیز است


متمم بیانیه آچیق

ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند.و این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.


خادم الاسلام ای گفتند : مذاکره نمی کنیم و جنگ نخواهد شد.

جنگ نخواهد شد یعنی به لحاظ عدم توان ، قصد جنگ ندارند.

مذاکره نمی کنیم. چون با مذاکره بنیان محتوایی جمهوری اسلامی که خادم الاسلام خمینی گفته آمریکا شیطان بزرگ است. از بین می رود.آنها به استمرار می اندیشند.و یک هم زیستی همراه با مخالفت با آمریکا می اندیشند


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

24. عده ای گفتند چرا بچه ها در مدارس می رقصند.اولا ترانه ها باید درجه بندی سنی شوند. دوما سپاه در مدارس حتی ابتدایی ثبت نام بسیج دارد. و أنها را عضو سپاه میکند. بچه ها باید با درس مانوس باشند.آنها بلوغ فکری ندارند. این یک حرکت افتضاح است. ون و سپاه به بچه های مدارس هم رحم نمی کنند. در مدارس تابلوی پایگاه مقاومت و سپاه گذاشتند.به اصطلاح به مدارس شبیخون زده اند و افکار ارتجاعی القا می کنند.

25. قدرتمند بودن أذربایجان شمالی به ضرر ایران است. در سال 1991 در حمله ی ارمنستان به قره باغ , ایران به ارمنستان سلاح و گازوئیل میداد. و در آخر بحث مذاکره را پیش انداختند.تا با استفاده از این فرصت , ارمنستان ,شوشا را هم تصرف کند.چرا اینها با آذربایجان شمالی مخالف بودند.چون آذربایجان شمالی قدرتمند.سبب آذربایجان جنوبی قدرتمند است.چرا آذربایجان جنوبی مانع این کمک ها نمی شود.چون آذربایجان جنوبی در پی حل ریشه ای این وضعیت که همانا حق تعیین سرنوشت میباشد ,است.و علت اینکه قیام آذربایجان به تاخیر افتاده است وجود برخی عوامل نفوذی حکومت در آن بعد از ترس ناشی از قیام خرداد 1385 است.در حرف یا چند عمل گمراه کننده شاید تکذیب کنند.

26. این رژیم زورش میرسد که حسین فتحی پور جوان 17 ساله اهل سولدوز در جریان اعتراضات 1385 را به قتل برساند. یا جاده های تیکان تپه (تکاب) وضعیت نامساعد دارد. ولی در دفتر وزیر نفت کارتخوانی یافت میشود.که متعلق به آبدارچی آقای زنگنه است و 10 میلیارد تومان گردش مالی دارد.و مقادیری طلا و دلار کشف شده است.و محمود بهمنی رییس بانک مرکزی به بابک زنجانی در چپاول 2.7 میلیارد دلار  پول کمک می کند. در حالی که مردم در حسرت آپارتمان های بدون آینده نگری هستند.عالی ترین سطوح نظام فاسد است.پیشتر آمریکا ثروت ای را 220 میلیارد دلار به صورت غیرمستقیم اعلام کرده است. پول مردم صرف ترور و فساد مالی می شود.

 27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.

29. یکی از مسئولان نظام فاش می کند : مراجع تقلیدی چون مصباح یزدی, امامی کاشانی , جوادی آملی از بیت المال برای موسسات خود پول برمیدارند   . آقای رفسنجانی از بیت المال صدها میلیارد تومان خرج دانشگاه خصوصی آزاد کرده است.سپاه قدس مبلغ 3.5 میلیون یورو توسط بقایی به سران کشوری آفریقایی داده است. در جایی دیگر آقای جعفرزاده ایمن أبادی می گوید بنیاد شهید جزو بدترین سازمان هاست.فقط در یک مورد فساد مالی 170 میلیارد تومانی در آنجا کشف شده است.و به مسوولی می گوید تمام روسای بنیاد شهید درگیر فسادند. یا موسسه ثامن الحجج صد میلیارد تومان به رییس سابق سازمان نظام وظیفه وام داده است.و همچنین 124 میلیارد تومان به وزیر خارجه اسبق متکی وام داده است.

30. آقای محمود صادقی می گوید فساد مالی  به شورای نگهبان نفوذ کرده است و اعضای آن در داخل فسادند. سردار مهردادی مغز متفکر اقتصادی سپاه به جرم اختلاس 13000 میلیارد تومانی دستگیر می شود. برادر زاده معاون وزیر خارجه آقای احمد عراقچی جزو عوامل اصلی فساد در بانک مرکزی است.ولی الله سیف رییس بانک مرکزی همچنین.  سرافراز رییس سازمان صداوسیما اعتراف به فسادمالی در آن می کند. 150 میلیون تومان در صدا وسیما فساد میشود . حسن تقدس نژاد معاون مالی صدا و سیما به عنوان عامل اصلی اختلاس 60 میلیون و به روایتی 700 میلیون تومان معرفی می شود.بانک مرکزی در رانت 650 میلیون یورویی شرکت سپید استوار از بیت المال عامل اصلی است.8 هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان بی چاره اختلاس می شود. در قرن 21 آقای مکارم با زن اولش در صفاییه قم و زن دومش سالاریه قم زندگی می کند.می گویند آقای نوری همدانی زن 20 ساله دارد. اگر تا به حال مملکت سرجا مانده معجزه است. در وصف مملکت یک واژه برازنده است: پدر مملکت را درآورده اند.

31. در جنگ ایران و عراق , با استناد به مک فارلین, آمریکا و اسراییل در برابر آزادی اسرا به ایران سلاح دادند. در جریان یازده سپتامبر , القاعده با هواپیما برج تجارت جهانی را تخریب کرد. بنا به مدارک دادگاه فدرال نیویورک ربایندگان هواپیما در سال های گذشته چندین بار به ایران مسافرت داشته اند و با حزب الله لبنان و عماد مغنیه دیدار داشتند.و مدارک موثقی دارند که رژیم ایران در آموزش و پناه دادن به القاعده نقش داشته اند. در قضیه زدن هواپیمای مسافربری ایران. ایران در آخر جنگ در تنگه مین میگذاشت.و آمریکا برای تسهیل عبور و مرور آنجا بود.اما رژیم با یک نقشه کثیف هواپیمای مسافربری را سپر انسانی کرد.و یک اف 14 پشت آن میامد تا ناو را بزند.ناو آمریکا یازده بار اخطار داد ولی هواپیما کنار نرفت.و اگر آمریکا این کار را نمی کرد. اف 14 ناو را میزد. کلی مسافر را رژیم ایران فدای اهداف خود کرد.

32. داماد مرجع تقلید نوری همدانی آقای حسین تبریزی است.او با حکم خمینی دادستان کل کشور شد وی اصلاح طلب است.رازینی می گوید او از مسولیت خود سواستفاده کرد و با زن زندانی رابطه جنسی برقرار کرد. پرونده وی را گم و گور کردند. نفر دوم مهاجرانی است فاجعه است که وزیر فرهنگ زن شوهردار را اغفال میکند و موارد زن های صیغه ای دارد.و وی مهاجرت را ترجیح داد.مورد بعدی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس است یعنی سلمان خدادای که زن مرتبط به قتل می رسد. فاجعه ی آخر نجفی است.وزیر آموزش و پرورش فاجعه فاجعه فاجعه فاجعه.وی در قرن 21 دو زن دارد .و مهم این است که زن وی قرار بود با رومه مصاحبه کند که به طرز مشکوکی به قتل می رسد.و پلیس میگوید علت مشکلات خانوادگی بوده.اگر مشکل خانوادگی بوده چرا این زن قصد مصاحبه داشته وقتی وزیر آموزش و پرورش . دادستان کل کشور. داماد مرجع تقلید.وزیر فرهنگ .رییس کمیسیون اجتماعی مجلس چنین است. یعنی یک عده روانی و نالایق بر ما حاکمند. این کشور واقعا فاجعه است. این چه وضع فوق فوق اسفناکی است.أدم های لایق هم طردند.و از نظر شورای نگهبان صلاحیت ندارند.


33. جالب است بدانید از اولین بنیانگذاران حزب الله لبنان یک اصلاح طلب ایرانی است و او کسی نیست جز علی اکبر محتشمی پور (معاون وزیر دفاع خاتمی – سفیر اسبق ایران در دمشق).    امروز جهان کارهای جاهلانه را رد می کند. حزب الله با ون حامل 910 کیلو مواد منفجره سفارت آمریکا در لبنان را منفجر کرد و باعث قتل 63 آمریکایی شد. در سال 1983 با دو کامیون یک تن مواد منفجره مقر تفنگداران آمریکا در لبنان را منفجر کردند و 241 سرباز آمریکایی و 58 سرباز فرانسوی را کشتند.که از عوامل دستور علی اکبر محتشمی پور اصلاح طلب بود . این حرکات تروریستی جاهلانه در دنیا طرد و محکوم است. و به شدت برخورد میشود.رژیم ایران تمام پل ها را تخریب کرده و دیگر دنیا به رژیم اعتماد ندارد. و متاسفانه این رژیم با اختناق و سرکوب حرکات مدنی و انسانی را خانه نشین کرده است. دیروز در 8 خرداد 98 در دیدار ای حرف از استقلال اینترنت شد و شبکه ملی اطلاعات ، که به عقیده بنده سرکوب جریان آزاد اطلاعات است.و علت کم فروغ بودن اطلاعات شما این است که حرف  ارتجاعی شما خریدار ندارد.میلیاردها پول را در شبکه اجتماعی داخلی سوزاندید.و به دلیل سیلی مردم جواب نداد.حال که دنیا به طرف ماهواره اینترنتی استارلینک که ارزان و راحت برای همه است ، حرکت می کند. این پروژه شبکه ملی اطلاعات در صورت بقای رژیم منجر به سوزاندن بودجه و شکست است. 

34. آقای عباس لسانی قهرمان آذربایجان است .ولی فرق او با احمد اوبالی این است که اوبالی هم آذربایجان را می شناسد. و هم در غرب زندگی کرده است. بنده و بسیاری به اندازه او تجربه نداریم. در ثانی حکومت شاه بهتر از این حکومت بود. ثروت کشور به این اندازه صرف فساد و اختلاس نمی شد.اگر هم بد بود ، خیلی عالی تر از این رژیم بود. این را ها نگویند، بلکه از سایرین در مورد آزادی و دین  آن دوره  بپرسید.بنده هم شنیده ام که تبعیضی در حق آذربایجانی ها بود.حال یک مثلث تشکیل می شود. که راس آن دونالد ترامپ است. و دو ضلع دیگر آن احمد اوبالی و رضا پهلوی.  احمد اوبالی وضعیت را برانداز کند که اتحاد با پهلوی شدنی است ؟ 

35. آقای ای می گوید:ساخت سلاح هسته ای شرعا حرام است. در جای دیگر آقای هاشمی در خاطرات خود می گوید : با ای رفتیم پیش عبدالقدیرخان پاکستانی تا سلاح هسته ای بخریم. خوب او هم دروغ می گوید و هم جسارت ندارد و حرف و عملش یکی نیست. در ثانی آقای می گوید اگر تمام ایران بمباران شود ما از استقلال دست نمی کشیم. چه استقلالی که میلیاردی به حزب الله می دهی.و بودجه را تالان می کنید.

36. أقای ای شما که حرف از ناموس میزنید. بزرگترین بی ناموسی این است که میلیاردها پول به حزب الله و حشدالشعبی و. بدهیم و بودجه با اختلاس تالان شود.و مردم با بی درآمدی با تن فروشی و. مواجه شوند.

37. آقای خمینی در پاریس گفتند:حقوق بشر یعنی هر بشری حق دارد سرنوشت خود را خودش تعیین کند. سرنوشت اهالی مملکت با خودشان است.فرض کنیم شاه آدم خوبی بود وقتی مردم نخواستند کنار برود. در بعد انقلاب ما شاهد این نیستیم سرنوشت و صلاح مردم دست خودشان نیست و ولی فقیه صلاح مردم را می داند. حق تعیین سرنوشت لگد مال شد.در جای دیگری در پاریس می گوید کجای حکومت اسلامی دیکتاتوری است. حکومت قانون است.راست می گوید دیکتاتوری نیست و بعدها بدان توتالیتر هم افزوده شد.آقای قرائتی در شبکه سه اعلام کرد خمینی در 21 سالگی به صورت پیرمرد 75 ساله سیلی زد و عینکش افتاد و چند تکه شد.این نشان از سلامتی روان نیست.این نشان از فهمیدگی نیست.وی با شعار پوپولیستی گفت اتوبوس و خانه و آب و برق مجانی خواهد شد در واقع برای او رسیدن به هدف مهم بود و نه آسیب دیدن اعتماد مردم.گفت ما شما را به مقام انسانیت می رسانیم.فعلا که در قهقرای فقر خوشیم.و در أبان 58 در مورد فرار مغزها گفت:اینجا جایتان نیست .فرار کنید راهتان باز است.

38. دفتر رهبری از فروردین 97 الی اردیبهشت 98 , 25 میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده است.در حالی که دریاچه ارومیه در سال 97 کمتر از 4 میلیون دلار بودجه دریافت کرده است. یعنی پنج برابر بودجه دریاچه اورمیه. ارز دریافتی دفتر رهبری به دینار بوده است. خشکی دریاچه اورمیه فاجعه فاجعه .دفتر رهبری مگه دولته که کار اجرایی می کنه.هیچکس سر جایش نیست. آقای رهبری مسایل ناموسی همین 25 میلیون دلاره. فساد مالی اینقدر. 

39. آقای رضا پهلوی به نظر بنده پادشاهی مشروطه جوابگی جوانان آگاه نیست.شاید در حداکثر به  دو دوره. مسئولیت. یک شخص تن در دهند. از آن گذشته جوانان آذربایجان به حقوق خود آگاهند به این افکار عقب افتاده تن در نخواهند داد.مشکلی که رژیم فعلی آن را به لبه پرتگاه آورده است.اگر برای حداکثر دو دوره میایید بیایید.

40. به نقل گوناز تی وی از رادیو فرانسه , امسال در روز قدس جمهوری اسلامی 651 میلیون دلار به حزب الله و حماس فرستاد. این مبلغ برابر با بودجه  160سال دریاچه اورمیه است. بودجه دریاچه 3773000 دلار در  است.

41. نوری زاد اصولگرای سابق و از طرفداران پیشین ای می گوید شهرام جزایری. به مجتبی ای هشتصد میلیون تومان که آنموقع زیاد یود پول داده است.امیر خجسته از صدها میلیارد تومان تخلف مالی در سازمان اقتصادی کوثر زیر مجموعه بیت رهبری شکایت کرده بود. ولی معاهده ننگین کرسنت بین ایران و امارات به مبلغ 3.2 میلیون دلار برای 25 سال بود.این قرارداد از سوی علی ترقی جاه (برادر باجناق حدادعادل) به عنوان نماینده بیت رهبری پیگیری می شد.برخی جلسات در بیت رهبری بود.علی ترقی جاه از سوی بیت رهبری 2 میلیون دلار پورسانت گرفت.رییسی رییس قوه قضاییه 100 هزار دلار دریافت کرد.محمد حجازی معاون ای 150 میلیون تومان گرفت.این در وزارت زنگنه بود. معترض اصلی محمدرضا رحیمی رییس دیوان محاسبات بازداشت.و همسر وی در سوقصد جان سپرد.این مبالغ آن زمان سال83 زیاد بود.

42. هزینه خوراک پوشاک و تحصیل و اداره دولت فلسطین از کجا تامین می شود. کشور آمریکا 360 میلیون دلار در سال و بریتانیا 300 میلیون دلار در سال و اتحادیه اروپا 50 میلیون دلار درسال و عربستان 21 میلیون دلار در سال از طریق UNRWA (سازمان ملل) به فلسطین کمک می کند. رقم کمک ایران 20 هزار دلار در سال است.و 700 میلیون دلار صرف موشک و سلاح برای حزب الله و. می شود.کمک آنها برای آموزش و رفاه و زندگی است و کمک ما برای خشونت و سلاح است.در ثانی پیشنهاد روز قدس را ابراهیم یزدی به خمینی داد و بعد ها از او یادی نشد.وقتی پیش خمینی رفت که تماما قضیه به اسم خمینی بود.خمینی هم به یزدی گفت کارت برای خدا باشد .اسم مهم نیست. ولی او افتخار می کرد روز قدس ابداع خمینی است.یزدی بعدها به گوشه عزلت در پاریس رفت.پیشنهاد تشکیل سپاه از سوی عرفات به خمینی  بود که چفیه ی سیم خادار نشان بر سر داشت. سپاه تشکیل و چفیه نماد آن شد.بعدها عرفات به دلیل صلح مغضوب جمهوری اسلامی شد.

43.محسن مخملباف 1388: اگر انقلابی رخ دهد ای به سوریه یا روسیه می رود.ری شهری در گزارشی به خمینی گفته بود او در جوانی دو زن صیغه ای داشت.امام جمعه رشت برای او خاویار میفرستد.و از شیراز برای او گوشت قرقاول میفرستند.برای تست سمی نبودن غذا دستگاهی به مبلغ 500 هزار دلار از آمریکا خریده اند.در لواسانات 30 اسب دارد.گرانترین پیپ او 250 هزار دلار است.در سال 88 او 22 میلیارد دلار از ترکیه به سوریه میفرستاد که لو رفت.آقای هدایت کمیسیون فروش بشکه نفت را به حساب ای می ریخت که نوری زاده لو داد.و بعد آقای سوری شد.که این دو توسط حسن ای کنترل می شدندبا فشار مجتبی ای به خاطر پورسانت ایرانسل با ام تی ان آفریقای جنوبی مچ شد.او میلیاردها دلار در ونزویلا و روسیه و چین و لندن دارد.حقوق محافظین او تا 12 هزار دلار است.پناهگاه او آسانسوری دارد که قیمتش 5 میلیون دلار است.


ای کسانی که با ضربات بیرونی موفق به شکست تیراختور نشدید.و با اختلافات داخلی هوادار را با بازیکن درگیر می کنید.از خشم ملت آذربایجان بترسید.که همچون خرداد 85 گوشمالی حسابی به شما خواهند داد.آرزوی انقراض تراختور و زبان مادری و دریاچه اورمیه را با خود به گور خواهید برد.ما با شما کار داریم نه شجاعی.ما با ریشه کار داریم


اینجا مردم بی خانمان هستند. فرزند علی صدر هاشمی سپاهی در ونزویلا با 115 میلیون دلار خانه سازی می کند. و در مالت بانک پیلاتوس دارد.پول این مردم کی خرج خود مردم خواهد شد.

این در حالی است که حقوق امثال هپکو با تعویق پرداخت می شود.

فرزند حداد عادل در غرب چه می کند.

امنیت ملی کشور آقای شمخانی. , فرزند سه ساله ی شما چطور در پرونده های زمین خواری لواسان چه کار می کند.

آقای عارف و خاتمی در لحاف انتقاد می کنند.آقا جان به خاطر ملت از منافعتان بگذرید.


فیلم قلدرهای هندوستان خیلی جالب بود.

1. اولین عامل سیطره انگلیس بر هند ، فقر مردم بود.   سیستم سنتی مردم را فقیر نموده بود و برخی مردم در ازای چند سکه به هم خیانت می کردند و همدیگر را به انگلیسی ها می فروختند.این فقر خیلی مهم است.

2. دوم اینکه هندی ها فقط جنگ و نبرد می کردند و تاکید انگلیس بر دیپلماسی بود. اگر هندی ها و ما با زبان مناسب با جهان حرف بزنیم.نیازی به نبرد نیست.یا اگر باشد خیلی اندک می شود. ولی پیش زمینه ی آن رفع فقر مردم است. نیازی به خصومت با جهان نیست.


فیلم بعدی جیسون بورن بود. که خیلی جالب بود . وضعیت جوری بود که این فیلم در آمریکا ساخته شده و رسما cia را زیر سئوال برده . ساختن چنین فیلمی در داخل ایران نسبت به نهاد های نظامی غیرممکن است. خیلی آموزنده است


جناب آقای اینفانتینو

باسلام و احترام

پیرو نامه اول , مالک تیم پرسپولیس خود وزارت ورزش است. و آقای ایرج عرب مالک آن از مسولان امنیتی و حراستی وزارت ورزش است.پیش از او آقای رویانیان فرمانده پلیس راه مدیرعامل آن بوده.و پیش از او ردپای  آقای حسن هدایتی فرمانده اسبق سپاه پاسداران در مسایل مالی باشگاه دیده می شود. مثال های بسیاری در این زمینه وجود دارد. آیا اینها نشانی از مهندسی یقه سفیدها در لیگ ایران نیست.پیشتر از مالکان باشگاه استقلال با علی محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روابط پشت پرده داشتنداین چه وضعی است. خواهان اشد برخورد فیفا هستیم.

با تشکرمتمم بیانیه آچیق

38. دفتر رهبری از فروردین 97 الی اردیبهشت 98 , 25 میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده است.در حالی که دریاچه ارومیه در سال 97 کمتر از 4 میلیون دلار بودجه دریافت کرده است. یعنی پنج برابر بودجه دریاچه اورمیه. ارز دریافتی دفتر رهبری به دینار بوده است. خشکی دریاچه اورمیه فاجعه فاجعه .دفتر رهبری مگه دولته که کار اجرایی می کنه.هیچکس سر جایش نیست. آقای رهبری مسایل ناموسی همین 25 میلیون دلاره. فساد مالی اینقدر. 


مسئله آذربایجان مورد سواستفاده روس است.مسایل زیر برای آینده و حصول موفقیت پیشنهاذ می گردد.

1. حقوق بشر آرمانشهر است.و در هیچ کجای دنیا آرمانشهر کامل موجود نیست.

2.خواستگاه حقوق بشر توسط کوروش بوده و نسخه ای غربی نیست.

3.هدف اوپوزیسیون باید حقوق بشر باشد. و نیازمند اجماع هستیم تا راه نفوذ روس و چین را ببندیم.

4.حقوق بشر با سیستم و حکومت فعلی ایران قابل اجرا نیست.

5.رضا پهلوی وظیفه ی هدایت دوران انتقال را دارد.مسایل وی به پدر وی ربطی ندارد.

6.بنده آذربایجانی هستم. و سواستفاده روس ننگ است. آمریکا برادر و غرب دوست است.

7.از آقای پهلوی می خواهیم زمینه های اصطکاک را رصد کرده و مدیریت نماید.

راهبرد فاینال.


علت نیتی مردم

واقعیتاً ت و اقتصاد ایران ، متبلور خواست ملت ایران نیست. چون حکومت ایران در دست یک قشر است. مثلا فرضا حکومت ایران دست قشر مهندسین است.

حکومت ایران در دست قشر است.این قشر مکانش تنها ایران نیست. با های یمن و مصر و عراق و افغانستان همسو هستند. و ت و اقتصاد ایران از خواست جمعی بخشی از های پخش شده در منطقه تبعیت می کند.نه از خواست ملی ایران. این است که تنش به وجود می آورد.

برای همین است که  باید حکومت مردمی باشد.نه مال قشر خاص.

ما ها را طرد نمی کنیم . در جامعه باشند ولی حکومت را قشری نکنند. مثل میرزای شیرازی که حرفش برای مردم حجت بود.نه مثل ما که جهاد اقتصادی اعلام می کنند و حرفش عملی نمی شود.

تمداران ما طوری فیلتر می شوند که خادم ، ها باشند.حال مساوی اسلام نیست.شاید طوری عمل کند که ضد اسلام و بشریت باشد.


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

24. عده ای گفتند چرا بچه ها در مدارس می رقصند.اولا ترانه ها باید درجه بندی سنی شوند. دوما سپاه در مدارس حتی ابتدایی ثبت نام بسیج دارد. و أنها را عضو سپاه میکند. بچه ها باید با درس مانوس باشند.آنها بلوغ فکری ندارند. این یک حرکت افتضاح است. ون و سپاه به بچه های مدارس هم رحم نمی کنند. در مدارس تابلوی پایگاه مقاومت و سپاه گذاشتند.به اصطلاح به مدارس شبیخون زده اند و افکار ارتجاعی القا می کنند.

25. قدرتمند بودن أذربایجان شمالی به ضرر ایران است. در سال 1991 در حمله ی ارمنستان به قره باغ , ایران به ارمنستان سلاح و گازوئیل میداد. و در آخر بحث مذاکره را پیش انداختند.تا با استفاده از این فرصت , ارمنستان ,شوشا را هم تصرف کند.چرا اینها با آذربایجان شمالی مخالف بودند.چون آذربایجان شمالی قدرتمند.سبب آذربایجان جنوبی قدرتمند است.چرا آذربایجان جنوبی مانع این کمک ها نمی شود.چون آذربایجان جنوبی در پی حل ریشه ای این وضعیت که همانا حق تعیین سرنوشت میباشد ,است.و علت اینکه قیام آذربایجان به تاخیر افتاده است وجود برخی عوامل نفوذی حکومت در آن بعد از ترس ناشی از قیام خرداد 1385 است.در حرف یا چند عمل گمراه کننده شاید تکذیب کنند.

26. این رژیم زورش میرسد که حسین فتحی پور جوان 17 ساله اهل سولدوز در جریان اعتراضات 1385 را به قتل برساند. یا جاده های تیکان تپه (تکاب) وضعیت نامساعد دارد. ولی در دفتر وزیر نفت کارتخوانی یافت میشود.که متعلق به آبدارچی آقای زنگنه است و 10 میلیارد تومان گردش مالی دارد.و مقادیری طلا و دلار کشف شده است.و محمود بهمنی رییس بانک مرکزی به بابک زنجانی در چپاول 2.7 میلیارد دلار  پول کمک می کند. در حالی که مردم در حسرت آپارتمان های بدون آینده نگری هستند.عالی ترین سطوح نظام فاسد است.پیشتر آمریکا ثروت ای را 220 میلیارد دلار به صورت غیرمستقیم اعلام کرده است. پول مردم صرف ترور و فساد مالی می شود.

 27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.

29. یکی از مسئولان نظام فاش می کند : مراجع تقلیدی چون مصباح یزدی, امامی کاشانی , جوادی آملی از بیت المال برای موسسات خود پول برمیدارند   . آقای رفسنجانی از بیت المال صدها میلیارد تومان خرج دانشگاه خصوصی آزاد کرده است.سپاه قدس مبلغ 3.5 میلیون یورو توسط بقایی به سران کشوری آفریقایی داده است. در جایی دیگر آقای جعفرزاده ایمن أبادی می گوید بنیاد شهید جزو بدترین سازمان هاست.فقط در یک مورد فساد مالی 170 میلیارد تومانی در آنجا کشف شده است.و به مسوولی می گوید تمام روسای بنیاد شهید درگیر فسادند. یا موسسه ثامن الحجج صد میلیارد تومان به رییس سابق سازمان نظام وظیفه وام داده است.و همچنین 124 میلیارد تومان به وزیر خارجه اسبق متکی وام داده است.

30. آقای محمود صادقی می گوید فساد مالی  به شورای نگهبان نفوذ کرده است و اعضای آن در داخل فسادند. سردار مهردادی مغز متفکر اقتصادی سپاه به جرم اختلاس 13000 میلیارد تومانی دستگیر می شود. برادر زاده معاون وزیر خارجه آقای احمد عراقچی جزو عوامل اصلی فساد در بانک مرکزی است.ولی الله سیف رییس بانک مرکزی همچنین.  سرافراز رییس سازمان صداوسیما اعتراف به فسادمالی در آن می کند. 150 میلیون تومان در صدا وسیما فساد میشود . حسن تقدس نژاد معاون مالی صدا و سیما به عنوان عامل اصلی اختلاس 60 میلیون و به روایتی 700 میلیون تومان معرفی می شود.بانک مرکزی در رانت 650 میلیون یورویی شرکت سپید استوار از بیت المال عامل اصلی است.8 هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان بی چاره اختلاس می شود. در قرن 21 آقای مکارم با زن اولش در صفاییه قم و زن دومش سالاریه قم زندگی می کند.می گویند آقای نوری همدانی زن 20 ساله دارد. اگر تا به حال مملکت سرجا مانده معجزه است. در وصف مملکت یک واژه برازنده است: پدر مملکت را درآورده اند.

31. در جنگ ایران و عراق , با استناد به مک فارلین, آمریکا و اسراییل در برابر آزادی اسرا به ایران سلاح دادند. در جریان یازده سپتامبر , القاعده با هواپیما برج تجارت جهانی را تخریب کرد. بنا به مدارک دادگاه فدرال نیویورک ربایندگان هواپیما در سال های گذشته چندین بار به ایران مسافرت داشته اند و با حزب الله لبنان و عماد مغنیه دیدار داشتند.و مدارک موثقی دارند که رژیم ایران در آموزش و پناه دادن به القاعده نقش داشته اند. در قضیه زدن هواپیمای مسافربری ایران. ایران در آخر جنگ در تنگه مین میگذاشت.و آمریکا برای تسهیل عبور و مرور آنجا بود.اما رژیم با یک نقشه کثیف هواپیمای مسافربری را سپر انسانی کرد.و یک اف 14 پشت آن میامد تا ناو را بزند.ناو آمریکا یازده بار اخطار داد ولی هواپیما کنار نرفت.و اگر آمریکا این کار را نمی کرد. اف 14 ناو را میزد. کلی مسافر را رژیم ایران فدای اهداف خود کرد.

32. داماد مرجع تقلید نوری همدانی آقای حسین تبریزی است.او با حکم خمینی دادستان کل کشور شد وی اصلاح طلب است.رازینی می گوید او از مسولیت خود سواستفاده کرد و با زن زندانی رابطه جنسی برقرار کرد. پرونده وی را گم و گور کردند. نفر دوم مهاجرانی است فاجعه است که وزیر فرهنگ زن شوهردار را اغفال میکند و موارد زن های صیغه ای دارد.و وی مهاجرت را ترجیح داد.مورد بعدی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس است یعنی سلمان خدادای که زن مرتبط به قتل می رسد. فاجعه ی آخر نجفی است.وزیر آموزش و پرورش فاجعه فاجعه فاجعه فاجعه.وی در قرن 21 دو زن دارد .و مهم این است که زن وی قرار بود با رومه مصاحبه کند که به طرز مشکوکی به قتل می رسد.و پلیس میگوید علت مشکلات خانوادگی بوده.اگر مشکل خانوادگی بوده چرا این زن قصد مصاحبه داشته وقتی وزیر آموزش و پرورش . دادستان کل کشور. داماد مرجع تقلید.وزیر فرهنگ .رییس کمیسیون اجتماعی مجلس چنین است. یعنی یک عده روانی و نالایق بر ما حاکمند. این کشور واقعا فاجعه است. این چه وضع فوق فوق اسفناکی است.أدم های لایق هم طردند.و از نظر شورای نگهبان صلاحیت ندارند.


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

 


زمانی که خادم الاسلام ای به گزارش بین المللی 200 میلیارد دلار و گزارش رویترز 95 میلیارد دلار ثروت دارد وادعای. عدالت دارد. این چه عدالتی است که اجازه می دهد یک رهبر 200 میلیارد دلار ثروت داشته باشد .داشتن این ثوت اشکالی ندارد. اشکال اینجاست که کسی که سردمدار عدالت است این ثروت را دارد. طبیعی است که کسی این فساد را دارد. فساد در فوتبال علیه تراکتور چیزی کوچک است.


این فصل ما دو تا تجربه داریم و نباید قربانی شویم.


در لیگ 90-91 این بلا در مقابل سپاهان سرمان آمد و قربانی سپاهان شدیم.


در لیگ 91-92 قربانی استقلال شدیم و استقلال قهرمان شد.


در لیگ  97 -98 نباید اجازه دهیم که قربانی پیروزی شویم. چون این تجربه را در رقابت با سپاهان و استقلال داریم که باید آنالیز شود و تمهیداتی اندیشیده شود.


نباید اجازه دهیم این بار با مهندسی لیگ ما را قربانی تیم پیروزی کنند.


فقط کافیست تراکتور و ماشین سازی  ، پرسپولیس را شکست دهند. و پرسپولیس هفته آخر را مساوی کند.

آنگاه اگر تراکتور ، پرسپولیس و پارس جنوبی و فولاد را شکست دهد. قهرمان خواهد شد.

قهرمانی تراکتور در دستان آذربایجان و اعراب است.

حال  از قضایای پشت پرده و مهندسی لیگ  خبر نداریم.

به احتمال زیاد اگر مهندسی  لیگ  برای قهرمانی پرسپولیس بسیار هزینه بر باشد. احتمالا مهندسی لیگ به سمت سپاهان و یا استقلال باشد. و تراکتور و پدیده مظلوم واقع شوند.به احتمال 85 درصد چنین خواهد شد.


مردم در آذربایجان نگرانند. مردم آقای رضا پهلوی مرد شریفی است و برای سلطنت. دیکتاتوری نمی آید. او می آید تا به ایران در مدیریت انتخابات آزاد و دموکراسی و حقوق بشر کمک کند.ِِِِِ

او مدیریت انتخابات خواهد کرد تا شما با حق انتخاب داشته باشید.

مردم آذربایجان نگرانند. مردم از اساسی ترین ارکان حقوق بشر , عدم تبعیض و عدم نژاد پرستی است.که آقای پهلوی بدان واقفند.و با مدیریت اصطکاک نخواهیم داشت.

ولی بنده به یک چیز خیلی نگرانم.این آقای پهلوی به مبارزه و جنگ معتقد نیست. و بدون جنگ و مبارزه سخت فائق آمدن به این حکومت محال است. ایشان نباید آقای ترامپ و بولتون را دلسرد کند. این حکومت با خون ریزی آمده و بدون خون ریزی نخواهد رفت. این جای بسیار نگرانی دارد.آقای رضا پهلوی با مبارزه نرم چیزی جز شکست عایدش نخواهد شد.


جناب آقای اینفانتینو

 

با سلام و احترام

فوتبال ایرن دچار فساد سیستمی است. تراکتور محبوب، آذربایجانی هاست. حال حاکمیت از پرسپولیس حمایت ویژه می کند. حکایت تراکتور همانند ، مبارز آمریکایی در فیلم شکست ناپذیر(بویکا) است.

1.      اکثر تیم های وابسته به حاکمیت ، با تبانی علیه تراکتور و تیم های خوزستانی و جنوبی ، در راستای منافع پرسپولیس گام بر می دارند. آنها می خواهند تراکتور را محروم کنند و انگیزه شان را تضعیف کنند . تا پرسپولیس با پیروزی در تبریز بر تراکتور ، جشن قهرمانی بگیرد.

2.      داوران و مسئولان فوتبال ایران ، به صورت نامحسوس ،  در راستای قهرمان از پیش تعیین شده و منافع آن حرکت می کنند.

3.      آنها علی رغم تلاش های بیرونی برای تضعیف تراکتور ، روی به ایجاد اختلاف داخلی میان هواداران با بازیکنان و به طور کل میان هوادار و مسئول و بازیکن می پردازند.

4.      اعتراض مردم ، ناشی از کثافت کاری های آنان است. آنها فکر همه چیز را می کنند. عکس چندین کودک و جوان پخش شده که با باتوم مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند. کثافت ها به کودک هم رحم نمی کنند. چند مامور هم آسیب دیدند. که اشتباه ماموران بود.

5.  رسانه ها در 85% موارد به حمایت از تیم های حکومتی می پردازند. تراکتور تلویزیون اختصاصی ندارد.

حال از جنابعالی خواهشمندم ، دستورات لازم در زمینه مجازات فدراسیون فوتبال، سازمان داوران و وزارت ورزش را صادر فرمایید. چون آنها دیر یا زود در فکر صدمه به تراکتور هستند.

اینجا اسلام حاکم است ولی باطن فساد و بی عدالتی و بی انصافی و حیوانی است.

با تشکر


متمم بیانیه آچیق

35. آقای ای می گوید:ساخت سلاح هسته ای شرعا حرام است. در جای دیگر آقای هاشمی در خاطرات خود می گوید : با ای رفتیم پیش عبدالقدیرخان پاکستانی تا سلاح هسته ای بخریم. خوب او هم دروغ می گوید و هم جسارت ندارد و حرف و عملش یکی نیست. در ثانی آقای می گوید اگر تمام ایران بمباران شود ما از استقلال دست نمی کشیم. چه استقلالی که میلیاردی به حزب الله می دهی.و بودجه را تالان می کنید.

36. أقای ای شما که حرف از ناموس میزنید. بزرگترین بی ناموسی این است که میلیاردها پول به حزب الله و حشدالشعبی و. بدهیم و بدجه با اختلاس تالان شود.و مردم با بی درآمدی به تن فروشی و. مواجه شوند.


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

24. عده ای گفتند چرا بچه ها در مدارس می رقصند.اولا ترانه ها باید درجه بندی سنی شوند. دوما سپاه در مدارس حتی ابتدایی ثبت نام بسیج دارد. و أنها را عضو سپاه میکند. بچه ها باید با درس مانوس باشند.آنها بلوغ فکری ندارند. این یک حرکت افتضاح است. ون و سپاه به بچه های مدارس هم رحم نمی کنند. در مدارس تابلوی پایگاه مقاومت و سپاه گذاشتند.به اصطلاح به مدارس شبیخون زده اند و افکار ارتجاعی القا می کنند.

25. قدرتمند بودن أذربایجان شمالی به ضرر ایران است. در سال 1991 در حمله ی ارمنستان به قره باغ , ایران به ارمنستان سلاح و گازوئیل میداد. و در آخر بحث مذاکره را پیش انداختند.تا با استفاده از این فرصت , ارمنستان ,شوشا را هم تصرف کند.چرا اینها با آذربایجان شمالی مخالف بودند.چون آذربایجان شمالی قدرتمند.سبب آذربایجان جنوبی قدرتمند است.چرا آذربایجان جنوبی مانع این کمک ها نمی شود.چون آذربایجان جنوبی در پی حل ریشه ای این وضعیت که همانا حق تعیین سرنوشت میباشد ,است.و علت اینکه قیام آذربایجان به تاخیر افتاده است وجود برخی عوامل نفوذی حکومت در آن بعد از ترس ناشی از قیام خرداد 1385 است.در حرف یا چند عمل گمراه کننده شاید تکذیب کنند.

26. این رژیم زورش میرسد که حسین فتحی پور جوان 17 ساله اهل سولدوز در جریان اعتراضات 1385 را به قتل برساند. یا جاده های تیکان تپه (تکاب) وضعیت نامساعد دارد. ولی در دفتر وزیر نفت کارتخوانی یافت میشود.که متعلق به آبدارچی آقای زنگنه است و 10 میلیارد تومان گردش مالی دارد.و مقادیری طلا و دلار کشف شده است.و محمود بهمنی رییس بانک مرکزی به بابک زنجانی در چپاول 2.7 میلیارد دلار  پول کمک می کند. در حالی که مردم در حسرت آپارتمان های بدون آینده نگری هستند.عالی ترین سطوح نظام فاسد است.پیشتر آمریکا ثروت ای را 220 میلیارد دلار به صورت غیرمستقیم اعلام کرده است. پول مردم صرف ترور و فساد مالی می شود.

 27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.


آقای خاتمی در مورد فدرالیسم گفته.به نظر بنده با این طناب پوسیده به چاه نباید رفت.و سراب است.

آقای خاتمی خیلی محتاط است. و قضیه فدرالی را نمی تواند اجرا کند. و حرفش مثل وعده دولت و در مورد زبان مادری است.

فعلا تمام اپوزیسیون توافق بر انقراض این سیستم دارند . و ارزش ندارد به دلیل یک وعده توخالی ، این انرژی به وجود آمده ،کم شود.  

آذربایجان فریب این سوپاپ اطمینان را نخورد.

ما با این سیستم به بهشت هم نخواهیم رفت. 

الان فرصت اتحاد برای رد این مرحله و چانه زنی برای انتکتوال و دسانترال آینده است.اگر دسانترال قابل تحقق نبود.گزینه های دیگر.بنده با قسمتی از اسرائیل موافقم و با بخشی از اسرائیل موافقم.

دو حزب مرتص و یش عتید منطقی هستند. این دو حزب موافق تشکیل دولت فلسطین هستند. و مخالف عملیات نظامی بر علیه فلیسطینیان هستند. و سکولارند و یهودیت را دخالت نمی دهند.این دو حزب در پارلمان کرسی دارند.و امیدوارم مرام این دو حزب عملی شود.مواظب باشیم مرگ بر اسراییل شعار خوبی نیست و این دو حزب خوب را هم شامل می شود.اسراییلی خوب هم داریم. اسراییلی بد هم داریم.حتی یکی از این احزاب صمیمیت و انسانیت به خرج داده و کفته از کرانه باختری عقب نشینی کنیم

زنده باد اسراییلی خوب

ریشه کن گردد اسراییلی بد


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

24. عده ای گفتند چرا بچه ها در مدارس می رقصند.اولا ترانه ها باید درجه بندی سنی شوند. دوما سپاه در مدارس حتی ابتدایی ثبت نام بسیج دارد. و أنها را عضو سپاه میکند. بچه ها باید با درس مانوس باشند.آنها بلوغ فکری ندارند. این یک حرکت افتضاح است. ون و سپاه به بچه های مدارس هم رحم نمی کنند. در مدارس تابلوی پایگاه مقاومت و سپاه گذاشتند.به اصطلاح به مدارس شبیخون زده اند و افکار ارتجاعی القا می کنند.

25. قدرتمند بودن أذربایجان شمالی به ضرر ایران است. در سال 1991 در حمله ی ارمنستان به قره باغ , ایران به ارمنستان سلاح و گازوئیل میداد. و در آخر بحث مذاکره را پیش انداختند.تا با استفاده از این فرصت , ارمنستان ,شوشا را هم تصرف کند.چرا اینها با آذربایجان شمالی مخالف بودند.چون آذربایجان شمالی قدرتمند.سبب آذربایجان جنوبی قدرتمند است.چرا آذربایجان جنوبی مانع این کمک ها نمی شود.چون آذربایجان جنوبی در پی حل ریشه ای این وضعیت که همانا حق تعیین سرنوشت میباشد ,است.و علت اینکه قیام آذربایجان به تاخیر افتاده است وجود برخی عوامل نفوذی حکومت در آن بعد از ترس ناشی از قیام خرداد 1385 است.در حرف یا چند عمل گمراه کننده شاید تکذیب کنند.

26. این رژیم زورش میرسد که حسین فتحی پور جوان 17 ساله اهل سولدوز در جریان اعتراضات 1385 را به قتل برساند. یا جاده های تیکان تپه (تکاب) وضعیت نامساعد دارد. ولی در دفتر وزیر نفت کارتخوانی یافت میشود.که متعلق به آبدارچی آقای زنگنه است و 10 میلیارد تومان گردش مالی دارد.و مقادیری طلا و دلار کشف شده است.و محمود بهمنی رییس بانک مرکزی به بابک زنجانی در چپاول 2.7 میلیارد دلار  پول کمک می کند. در حالی که مردم در حسرت آپارتمان های بدون آینده نگری هستند.عالی ترین سطوح نظام فاسد است.پیشتر آمریکا ثروت ای را 220 میلیارد دلار به صورت غیرمستقیم اعلام کرده است. پول مردم صرف ترور و فساد مالی می شود.

 27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.

29. یکی از مسئولان نظام فاش می کند : مراجع تقلیدی چون مصباح یزدی, امامی کاشانی , جوادی آملی از بیت المال برای موسسات خود پول برمیدارند   . آقای رفسنجانی از بیت المال صدها میلیارد تومان خرج دانشگاه خصوصی آزاد کرده است.سپاه قدس مبلغ 3.5 میلیون یورو توسط بقایی به سران کشوری آفریقایی داده است. در جایی دیگر آقای جعفرزاده ایمن أبادی می گوید بنیاد شهید جزو بدترین سازمان هاست.فقط در یک مورد فساد مالی 170 میلیارد تومانی در آنجا کشف شده است.و به مسوولی می گوید تمام روسای بنیاد شهید درگیر فسادند. یا موسسه ثامن الحجج صد میلیارد تومان به رییس سابق سازمان نظام وظیفه وام داده است.و همچنین 124 میلیارد تومان به وزیر خارجه اسبق متکی وام داده است.

30. آقای محمود صادقی می گوید فساد مالی  به شورای نگهبان نفوذ کرده است و اعضای آن در داخل فسادند. سردار مهردادی مغز متفکر اقتصادی سپاه به جرم اختلاس 13000 میلیارد تومانی دستگیر می شود. برادر زاده معاون وزیر خارجه آقای احمد عراقچی جزو عوامل اصلی فساد در بانک مرکزی است.ولی الله سیف رییس بانک مرکزی همچنین.  سرافراز رییس سازمان صداوسیما اعتراف به فسادمالی در آن می کند. 150 میلیون تومان در صدا وسیما فساد میشود . حسن تقدس نژاد معاون مالی صدا و سیما به عنوان عامل اصلی اختلاس 60 میلیون و به روایتی 700 میلیون تومان معرفی می شود.بانک مرکزی در رانت 650 میلیون یورویی شرکت سپید استوار از بیت المال عامل اصلی است.8 هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان بی چاره اختلاس می شود. در قرن 21 آقای مکارم با زن اولش در صفاییه قم و زن دومش سالاریه قم زندگی می کند.می گویند آقای نوری همدانی زن 20 ساله دارد. اگر تا به حال مملکت سرجا مانده معجزه است. در وصف مملکت یک واژه برازنده است: پدر مملکت را درآورده اند.

31. در جنگ ایران و عراق , با استناد به مک فارلین, آمریکا و اسراییل در برابر آزادی اسرا به ایران سلاح دادند. در جریان یازده سپتامبر , القاعده با هواپیما برج تجارت جهانی را تخریب کرد. بنا به مدارک دادگاه فدرال نیویورک ربایندگان هواپیما در سال های گذشته چندین بار به ایران مسافرت داشته اند و با حزب الله لبنان و عماد مغنیه دیدار داشتند.و مدارک موثقی دارند که رژیم ایران در آموزش و پناه دادن به القاعده نقش داشته اند. در قضیه زدن هواپیمای مسافربری ایران. ایران در آخر جنگ در تنگه مین میگذاشت.و آمریکا برای تسهیل عبور و مرور آنجا بود.اما رژیم با یک نقشه کثیف هواپیمای مسافربری را سپر انسانی کرد.و یک اف 14 پشت آن میامد تا ناو را بزند.ناو آمریکا یازده بار اخطار داد ولی هواپیما کنار نرفت.و اگر آمریکا این کار را نمی کرد. اف 14 ناو را میزد. کلی مسافر را رژیم ایران فدای اهداف خود کرد.

32. داماد مرجع تقلید نوری همدانی آقای حسین تبریزی است.او با حکم خمینی دادستان کل کشور شد وی اصلاح طلب است.رازینی می گوید او از مسولیت خود سواستفاده کرد و با زن زندانی رابطه جنسی برقرار کرد. پرونده وی را گم و گور کردند. نفر دوم مهاجرانی است فاجعه است که وزیر فرهنگ زن شوهردار را اغفال میکند و موارد زن های صیغه ای دارد.و وی مهاجرت را ترجیح داد.مورد بعدی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس است یعنی سلمان خدادای که زن مرتبط به قتل می رسد. فاجعه ی آخر نجفی است.وزیر آموزش و پرورش فاجعه فاجعه فاجعه فاجعه.وی در قرن 21 دو زن دارد .و مهم این است که زن وی قرار بود با رومه مصاحبه کند که به طرز مشکوکی به قتل می رسد.و پلیس میگوید علت مشکلات خانوادگی بوده.اگر مشکل خانوادگی بوده چرا این زن قصد مصاحبه داشته وقتی وزیر آموزش و پرورش . دادستان کل کشور. داماد مرجع تقلید.وزیر فرهنگ .رییس کمیسیون اجتماعی مجلس چنین است. یعنی یک عده روانی و نالایق بر ما حاکمند. این کشور واقعا فاجعه است. این چه وضع فوق فوق اسفناکی است.أدم های لایق هم طردند.و از نظر شورای نگهبان صلاحیت ندارند.


33. جالب است بدانید از اولین بنیانگذاران حزب الله لبنان یک اصلاح طلب ایرانی است و او کسی نیست جز علی اکبر محتشمی پور (معاون وزیر دفاع خاتمی – سفیر اسبق ایران در دمشق).    امروز جهان کارهای جاهلانه را رد می کند. حزب الله با ون حامل 910 کیلو مواد منفجره سفارت آمریکا در لبنان را منفجر کرد و باعث قتل 63 آمریکایی شد. در سال 1983 با دو کامیون یک تن مواد منفجره مقر تفنگداران آمریکا در لبنان را منفجر کردند و 241 سرباز آمریکایی و 58 سرباز فرانسوی را کشتند.که از عوامل دستور علی اکبر محتشمی پور اصلاح طلب بود . این حرکات تروریستی جاهلانه در دنیا طرد و محکوم است. و به شدت برخورد میشود.رژیم ایران تمام پل ها را تخریب کرده و دیگر دنیا به رژیم اعتماد ندارد. و متاسفانه این رژیم با اختناق و سرکوب حرکات مدنی و انسانی را خانه نشین کرده است. دیروز در 8 خرداد 98 در دیدار ای حرف از استقلال اینترنت شد و شبکه ملی اطلاعات ، که به عقیده بنده سرکوب جریان آزاد اطلاعات است.و علت کم فروغ بودن اطلاعات شما این است که حرف  ارتجاعی شما خریدار ندارد.میلیاردها پول را در شبکه اجتماعی داخلی سوزاندید.و به دلیل سیلی مردم جواب نداد.حال که دنیا به طرف ماهواره اینترنتی استارلینک که ارزان و راحت برای همه است ، حرکت می کند. این پروژه شبکه ملی اطلاعات در صورت بقای رژیم منجر به سوزاندن بودجه و شکست است. 

34. آقای عباس لسانی قهرمان آذربایجان است .ولی فرق او با احمد اوبالی این است که اوبالی هم آذربایجان را می شناسد. و هم در غرب زندگی کرده است. بنده و بسیاری به اندازه او تجربه نداریم. در ثانی حکومت شاه بهتر از این حکومت بود. ثروت کشور به این اندازه صرف فساد و اختلاس نمی شد.اگر هم بد بود ، خیلی عالی تر از این رژیم بود. این را ها نگویند، بلکه از سایرین در مورد آزادی و دین  آن دوره  بپرسید.بنده هم شنیده ام که تبعیضی در حق آذربایجانی ها بود.حال یک مثلث تشکیل می شود. که راس آن دونالد ترامپ است. و دو ضلع دیگر آن احمد اوبالی و رضا پهلوی.  احمد اوبالی وضعیت را برانداز کند که اتحاد با پهلوی شدنی است ؟ 

35. آقای ای می گوید:ساخت سلاح هسته ای شرعا حرام است. در جای دیگر آقای هاشمی در خاطرات خود می گوید : با ای رفتیم پیش عبدالقدیرخان پاکستانی تا سلاح هسته ای بخریم. خوب او هم دروغ می گوید و هم جسارت ندارد و حرف و عملش یکی نیست. در ثانی آقای می گوید اگر تمام ایران بمباران شود ما از استقلال دست نمی کشیم. چه استقلالی که میلیاردی به حزب الله می دهی.و بودجه را تالان می کنید.

36. أقای ای شما که حرف از ناموس میزنید. بزرگترین بی ناموسی این است که میلیاردها پول به حزب الله و حشدالشعبی و. بدهیم و بودجه با اختلاس تالان شود.و مردم با بی درآمدی با تن فروشی و. مواجه شوند.


آذربایجان بیدار است.

لازم است برای وحدت اختلاف نظر ها کم شود . و نقاط مشترک ایجاد شود.

بدون وحدت  برون رفت از وضعیت فعلی غیر ممکن است.

آذربایجان میزبان این وحدت خواهد بود.


مواردی که باید بر روی آن وحدت شود:

1. ایجاد رسانه ی تلویزیونی  در داخل همچون کنسرت های  TRT MUZIK و نه کلیپ هایش . با توجه خاص به موسیقی اقوام.

2. رونق بخشی به بورس

3. قبول خادم الاسلام سیستانی برای شیعیان به عنوان تنها ولی فقیه شیعیان


بقیه مشکلات در گام های بعدی حل خواهد شد.گام اول محدود و موثر باید باشد.


گام دوم اقتصاد (اشتغال ، درآمد ، تورم ) خواهد بود.


******اولین مهمان TRT MUZIK  ایران هم برای تابو شکنی بهتر است  شکیلا  باشد******


خادم الاسلام ای در دیدار4 اردیبهشت 98 گفتند : کاهش وابستگی به فروش نفت را قدر و نوعی فرصت می دانیم. و از آن برای تکیه بر توانایی داخلی استفاده می کنیم.

این یعنی قبول اینکه بنای مقابله با آمریکا را ندارند.وقبول کرده اند که باید از امید به درآمد نفتی دست بشویند. و بر توان داخلی تکیه کنند. اما در مورد توان داخلی باید گفت ، توان داخلی دو گروه است 1 . مردم    2. حاکمیت

حاکمیت توان برون رفت از وضع فعلی را ندارد.چون اکثر مردمی که موافق حاکمیتند. در دستگاههای حاکمیتی مشغولند. بخش دوم بخش مردمی اقتصاد است. و اکثر مردمی که مخالف حاکمیتند در این جا قرار دارند. این اکثریت مخالفان ، با این خواسته ای نظام و همراهی در جهت نظام و پله و نردبان شدن برای این نظام را قبول ندارند. پس توانایی داخلی با وجود این نظام محقق نخواهد شد.

 

در بخش  بعدی گفتند آن قدر که نیاز داریم و خودمان اراده می کنیم می توانیم نفت صادر کنیم.

این هم یک بلوف است.


خادم الاسلام اژه ای امروز گفت : اگر کوچک‌ترین شلیکی به ایران با عظمت داشته باشد تمام منافع و پایگاه‌های نظامی‌تان را تحت تأثیر قرار داده و به خطر می‌افتند. شیطان بزرگ بداند که همه ما در مقابل دشمنان خارجی یک صدا هستیم و اگر روزی اتفاقی بیفتد ما بیست میلیون بسیجی نداریم بلکه کل ملت یک صدا هستند.


جواب : صادرات نفت که صفر شد. اروپا هم تهدید به تحریم کرد. ناو آبراهام لینکلن هم آمد. هند هم پیشنهاد مبادله کالا به کالا داد. اینستکس هم شد نفت در برابر غذا و دارو آیا این مثال ها شلیک نیست.به نظر بنده اینطور می آید که حاکمان ایران عقب نشینی می کنند.و این عقب نشینی عملی است ولی در کلام تهدید می کنند 40 ساله میگویید مرگ بر آمریکا الان آبراهام لینکلن اینجاست.پس این شعار تو خالی چیست که چهل ساله می گویید آمریکا الان آمده و می گوید آقا چهل سال گفتید مرگ بر آمریکا ،الان با ناو در خدمت هستیم .کاری داشتید بفرمایید.


39. آقای رضا پهلوی به نظر بنده پادشاهی مشروطه جوابگی جوانان آگاه نیست.شاید در حداکثر به  دو دوره. مسئولیت. یک شخص تن در دهند. از آن گذشته جوانان آذربایجان به حقوق خود آگاهند به این افکار عقب افتاده تن در نخواهند داد.مشکلی که رژیم فعلی آن را به لبه پرتگاه آورده است.اگر حداکثر برای دو دوره میایید قدمتان روی چشم.


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

24. عده ای گفتند چرا بچه ها در مدارس می رقصند.اولا ترانه ها باید درجه بندی سنی شوند. دوما سپاه در مدارس حتی ابتدایی ثبت نام بسیج دارد. و أنها را عضو سپاه میکند. بچه ها باید با درس مانوس باشند.آنها بلوغ فکری ندارند. این یک حرکت افتضاح است. ون و سپاه به بچه های مدارس هم رحم نمی کنند. در مدارس تابلوی پایگاه مقاومت و سپاه گذاشتند.به اصطلاح به مدارس شبیخون زده اند و افکار ارتجاعی القا می کنند.

25. قدرتمند بودن أذربایجان شمالی به ضرر ایران است. در سال 1991 در حمله ی ارمنستان به قره باغ , ایران به ارمنستان سلاح و گازوئیل میداد. و در آخر بحث مذاکره را پیش انداختند.تا با استفاده از این فرصت , ارمنستان ,شوشا را هم تصرف کند.چرا اینها با آذربایجان شمالی مخالف بودند.چون آذربایجان شمالی قدرتمند.سبب آذربایجان جنوبی قدرتمند است.چرا آذربایجان جنوبی مانع این کمک ها نمی شود.چون آذربایجان جنوبی در پی حل ریشه ای این وضعیت که همانا حق تعیین سرنوشت میباشد ,است.و علت اینکه قیام آذربایجان به تاخیر افتاده است وجود برخی عوامل نفوذی حکومت در آن بعد از ترس ناشی از قیام خرداد 1385 است.در حرف یا چند عمل گمراه کننده شاید تکذیب کنند.

26. این رژیم زورش میرسد که حسین فتحی پور جوان 17 ساله اهل سولدوز در جریان اعتراضات 1385 را به قتل برساند. یا جاده های تیکان تپه (تکاب) وضعیت نامساعد دارد. ولی در دفتر وزیر نفت کارتخوانی یافت میشود.که متعلق به آبدارچی آقای زنگنه است و 10 میلیارد تومان گردش مالی دارد.و مقادیری طلا و دلار کشف شده است.و محمود بهمنی رییس بانک مرکزی به بابک زنجانی در چپاول 2.7 میلیارد دلار  پول کمک می کند. در حالی که مردم در حسرت آپارتمان های بدون آینده نگری هستند.عالی ترین سطوح نظام فاسد است.پیشتر آمریکا ثروت ای را 220 میلیارد دلار به صورت غیرمستقیم اعلام کرده است. پول مردم صرف ترور و فساد مالی می شود.

 27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.

29. یکی از مسئولان نظام فاش می کند : مراجع تقلیدی چون مصباح یزدی, امامی کاشانی , جوادی آملی از بیت المال برای موسسات خود پول برمیدارند   . آقای رفسنجانی از بیت المال صدها میلیارد تومان خرج دانشگاه خصوصی آزاد کرده است.سپاه قدس مبلغ 3.5 میلیون یورو توسط بقایی به سران کشوری آفریقایی داده است. در جایی دیگر آقای جعفرزاده ایمن أبادی می گوید بنیاد شهید جزو بدترین سازمان هاست.فقط در یک مورد فساد مالی 170 میلیارد تومانی در آنجا کشف شده است.و به مسوولی می گوید تمام روسای بنیاد شهید درگیر فسادند. یا موسسه ثامن الحجج صد میلیارد تومان به رییس سابق سازمان نظام وظیفه وام داده است.و همچنین 124 میلیارد تومان به وزیر خارجه اسبق متکی وام داده است.

30. آقای محمود صادقی می گوید فساد مالی  به شورای نگهبان نفوذ کرده است و اعضای آن در داخل فسادند. سردار مهردادی مغز متفکر اقتصادی سپاه به جرم اختلاس 13000 میلیارد تومانی دستگیر می شود. برادر زاده معاون وزیر خارجه آقای احمد عراقچی جزو عوامل اصلی فساد در بانک مرکزی است.ولی الله سیف رییس بانک مرکزی همچنین.  سرافراز رییس سازمان صداوسیما اعتراف به فسادمالی در آن می کند. 150 میلیون تومان در صدا وسیما فساد میشود . حسن تقدس نژاد معاون مالی صدا و سیما به عنوان عامل اصلی اختلاس 60 میلیون و به روایتی 700 میلیون تومان معرفی می شود.بانک مرکزی در رانت 650 میلیون یورویی شرکت سپید استوار از بیت المال عامل اصلی است.8 هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان بی چاره اختلاس می شود. در قرن 21 آقای مکارم با زن اولش در صفاییه قم و زن دومش سالاریه قم زندگی می کند.می گویند آقای نوری همدانی زن 20 ساله دارد. اگر تا به حال مملکت سرجا مانده معجزه است. در وصف مملکت یک واژه برازنده است: پدر مملکت را درآورده اند.

31. در جنگ ایران و عراق , با استناد به مک فارلین, آمریکا و اسراییل در برابر آزادی اسرا به ایران سلاح دادند. در جریان یازده سپتامبر , القاعده با هواپیما برج تجارت جهانی را تخریب کرد. بنا به مدارک دادگاه فدرال نیویورک ربایندگان هواپیما در سال های گذشته چندین بار به ایران مسافرت داشته اند و با حزب الله لبنان و عماد مغنیه دیدار داشتند.و مدارک موثقی دارند که رژیم ایران در آموزش و پناه دادن به القاعده نقش داشته اند. در قضیه زدن هواپیمای مسافربری ایران. ایران در آخر جنگ در تنگه مین میگذاشت.و آمریکا برای تسهیل عبور و مرور آنجا بود.اما رژیم با یک نقشه کثیف هواپیمای مسافربری را سپر انسانی کرد.و یک اف 14 پشت آن میامد تا ناو را بزند.ناو آمریکا یازده بار اخطار داد ولی هواپیما کنار نرفت.و اگر آمریکا این کار را نمی کرد. اف 14 ناو را میزد. کلی مسافر را رژیم ایران فدای اهداف خود کرد.

32. داماد مرجع تقلید نوری همدانی آقای حسین تبریزی است.او با حکم خمینی دادستان کل کشور شد وی اصلاح طلب است.رازینی می گوید او از مسولیت خود سواستفاده کرد و با زن زندانی رابطه جنسی برقرار کرد. پرونده وی را گم و گور کردند. نفر دوم مهاجرانی است فاجعه است که وزیر فرهنگ زن شوهردار را اغفال میکند و موارد زن های صیغه ای دارد.و وی مهاجرت را ترجیح داد.مورد بعدی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس است یعنی سلمان خدادای که زن مرتبط به قتل می رسد. فاجعه ی آخر نجفی است.وزیر آموزش و پرورش فاجعه فاجعه فاجعه فاجعه.وی در قرن 21 دو زن دارد .و مهم این است که زن وی قرار بود با رومه مصاحبه کند که به طرز مشکوکی به قتل می رسد.و پلیس میگوید علت مشکلات خانوادگی بوده.اگر مشکل خانوادگی بوده چرا این زن قصد مصاحبه داشته وقتی وزیر آموزش و پرورش . دادستان کل کشور. داماد مرجع تقلید.وزیر فرهنگ .رییس کمیسیون اجتماعی مجلس چنین است. یعنی یک عده روانی و نالایق بر ما حاکمند. این کشور واقعا فاجعه است. این چه وضع فوق فوق اسفناکی است.أدم های لایق هم طردند.و از نظر شورای نگهبان صلاحیت ندارند.


33. جالب است بدانید از اولین بنیانگذاران حزب الله لبنان یک اصلاح طلب ایرانی است و او کسی نیست جز علی اکبر محتشمی پور (معاون وزیر دفاع خاتمی – سفیر اسبق ایران در دمشق).    امروز جهان کارهای جاهلانه را رد می کند. حزب الله با ون حامل 910 کیلو مواد منفجره سفارت آمریکا در لبنان را منفجر کرد و باعث قتل 63 آمریکایی شد. در سال 1983 با دو کامیون یک تن مواد منفجره مقر تفنگداران آمریکا در لبنان را منفجر کردند و 241 سرباز آمریکایی و 58 سرباز فرانسوی را کشتند.که از عوامل دستور علی اکبر محتشمی پور اصلاح طلب بود . این حرکات تروریستی جاهلانه در دنیا طرد و محکوم است. و به شدت برخورد میشود.رژیم ایران تمام پل ها را تخریب کرده و دیگر دنیا به رژیم اعتماد ندارد. و متاسفانه این رژیم با اختناق و سرکوب حرکات مدنی و انسانی را خانه نشین کرده است. دیروز در 8 خرداد 98 در دیدار ای حرف از استقلال اینترنت شد و شبکه ملی اطلاعات ، که به عقیده بنده سرکوب جریان آزاد اطلاعات است.و علت کم فروغ بودن اطلاعات شما این است که حرف  ارتجاعی شما خریدار ندارد.میلیاردها پول را در شبکه اجتماعی داخلی سوزاندید.و به دلیل سیلی مردم جواب نداد.حال که دنیا به طرف ماهواره اینترنتی استارلینک که ارزان و راحت برای همه است ، حرکت می کند. این پروژه شبکه ملی اطلاعات در صورت بقای رژیم منجر به سوزاندن بودجه و شکست است. 

34. آقای عباس لسانی قهرمان آذربایجان است .ولی فرق او با احمد اوبالی این است که اوبالی هم آذربایجان را می شناسد. و هم در غرب زندگی کرده است. بنده و بسیاری به اندازه او تجربه نداریم. در ثانی حکومت شاه بهتر از این حکومت بود. ثروت کشور به این اندازه صرف فساد و اختلاس نمی شد.اگر هم بد بود ، خیلی عالی تر از این رژیم بود. این را ها نگویند، بلکه از سایرین در مورد آزادی و دین  آن دوره  بپرسید.بنده هم شنیده ام که تبعیضی در حق آذربایجانی ها بود.حال یک مثلث تشکیل می شود. که راس آن دونالد ترامپ است. و دو ضلع دیگر آن احمد اوبالی و رضا پهلوی.  احمد اوبالی وضعیت را برانداز کند که اتحاد با پهلوی شدنی است ؟ 

35. آقای ای می گوید:ساخت سلاح هسته ای شرعا حرام است. در جای دیگر آقای هاشمی در خاطرات خود می گوید : با ای رفتیم پیش عبدالقدیرخان پاکستانی تا سلاح هسته ای بخریم. خوب او هم دروغ می گوید و هم جسارت ندارد و حرف و عملش یکی نیست. در ثانی آقای می گوید اگر تمام ایران بمباران شود ما از استقلال دست نمی کشیم. چه استقلالی که میلیاردی به حزب الله می دهی.و بودجه را تالان می کنید.

36. أقای ای شما که حرف از ناموس میزنید. بزرگترین بی ناموسی این است که میلیاردها پول به حزب الله و حشدالشعبی و. بدهیم و بودجه با اختلاس تالان شود.و مردم با بی درآمدی با تن فروشی و. مواجه شوند.

37. آقای خمینی در پاریس گفتند:حقوق بشر یعنی هر بشری حق دارد سرنوشت خود را خودش تعیین کند. سرنوشت اهالی مملکت با خودشان است.فرض کنیم شاه آدم خوبی بود وقتی مردم نخواستند کنار برود. در بعد انقلاب ما شاهد این نیستیم سرنوشت و صلاح مردم دست خودشان نیست و ولی فقیه صلاح مردم را می داند. حق تعیین سرنوشت لگد مال شد.در جای دیگری در پاریس می گوید کجای حکومت اسلامی دیکتاتوری است. حکومت قانون است.راست می گوید دیکتاتوری نیست و بعدها بدان توتالیتر هم افزوده شد.آقای قرائتی در شبکه سه اعلام کرد خمینی در 21 سالگی به صورت پیرمرد 75 ساله سیلی زد و عینکش افتاد و چند تکه شد.این نشان از سلامتی روان نیست.این نشان از فهمیدگی نیست.وی با شعار پوپولیستی گفت اتوبوس و خانه و آب و برق مجانی خواهد شد در واقع برای او رسیدن به هدف مهم بود و نه آسیب دیدن اعتماد مردم.گفت ما شما را به مقام انسانیت می رسانیم.فعلا که در قهقرای فقر خوشیم.و در أبان 58 در مورد فرار مغزها گفت:اینجا جایتان نیست .فرار کنید راهتان باز است.

38. دفتر رهبری از فروردین 97 الی اردیبهشت 98 , 25 میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده است.در حالی که دریاچه ارومیه در سال 97 کمتر از 4 میلیون دلار بودجه دریافت کرده است. یعنی پنج برابر بودجه دریاچه اورمیه. ارز دریافتی دفتر رهبری به دینار بوده است. خشکی دریاچه اورمیه فاجعه فاجعه .دفتر رهبری مگه دولته که کار اجرایی می کنه.هیچکس سر جایش نیست. آقای رهبری مسایل ناموسی همین 25 میلیون دلاره. فساد مالی اینقدر. 

39. آقای رضا پهلوی به نظر بنده پادشاهی مشروطه جوابگی جوانان آگاه نیست.شاید در حداکثر به  دو دوره. مسئولیت. یک شخص تن در دهند. از آن گذشته جوانان آذربایجان به حقوق خود آگاهند به این افکار عقب افتاده تن در نخواهند داد.مشکلی که رژیم فعلی آن را به لبه پرتگاه آورده است.اگر برای حداکثر دو دوره میایید بیایید.

40. به نقل گوناز تی وی از رادیو فرانسه , امسال در روز قدس جمهوری اسلامی 651 میلیون دلار به حزب الله و حماس فرستاد. این مبلغ برابر با بودجه  160سال دریاچه اورمیه است. بودجه دریاچه 3773000 دلار در  است.

41. نوری زاد اصولگرای سابق و از طرفداران پیشین ای می گوید شهرام جزایری. به مجتبی ای هشتصد میلیون تومان که آنموقع زیاد یود پول داده است.امیر خجسته از صدها میلیارد تومان تخلف مالی در سازمان اقتصادی کوثر زیر مجموعه بیت رهبری شکایت کرده بود. ولی معاهده ننگین کرسنت بین ایران و امارات به مبلغ 3.2 میلیون دلار برای 25 سال بود.این قرارداد از سوی علی ترقی جاه (برادر باجناق حدادعادل) به عنوان نماینده بیت رهبری پیگیری می شد.برخی جلسات در بیت رهبری بود.علی ترقی جاه از سوی بیت رهبری 2 میلیون دلار پورسانت گرفت.رییسی رییس قوه قضاییه 100 هزار دلار دریافت کرد.محمد حجازی معاون ای 150 میلیون تومان گرفت.این در وزارت زنگنه بود. معترض اصلی محمدرضا رحیمی رییس دیوان محاسبات بازداشت.و همسر وی در سوقصد جان سپرد.این مبالغ آن زمان سال83 زیاد بود.

42. هزینه خوراک پوشاک و تحصیل و اداره دولت فلسطین از کجا تامین می شود. کشور آمریکا 360 میلیون دلار در سال و بریتانیا 300 میلیون دلار در سال و اتحادیه اروپا 50 میلیون دلار درسال و عربستان 21 میلیون دلار در سال از طریق UNRWA (سازمان ملل) به فلسطین کمک می کند. رقم کمک ایران 20 هزار دلار در سال است.و 700 میلیون دلار صرف موشک و سلاح برای حزب الله و. می شود.کمک آنها برای آموزش و رفاه و زندگی است و کمک ما برای خشونت و سلاح است.در ثانی پیشنهاد روز قدس را ابراهیم یزدی به خمینی داد و بعد ها از او یادی نشد.وقتی پیش خمینی رفت که تماما قضیه به اسم خمینی بود.خمینی هم به یزدی گفت کارت برای خدا باشد .اسم مهم نیست. ولی او افتخار می کرد روز قدس ابداع خمینی است.یزدی بعدها به گوشه عزلت در پاریس رفت.پیشنهاد تشکیل سپاه از سوی عرفات به خمینی  بود که چفیه ی سیم خادار نشان بر سر داشت. سپاه تشکیل و چفیه نماد آن شد.بعدها عرفات به دلیل صلح مغضوب جمهوری اسلامی شد.

43.محسن مخملباف 1388: اگر انقلابی رخ دهد ای به سوریه یا روسیه می رود.ری شهری در گزارشی به خمینی گفته بود او در جوانی دو زن صیغه ای داشت.امام جمعه رشت برای او خاویار میفرستد.و از شیراز برای او گوشت قرقاول میفرستند.برای تست سمی نبودن غذا دستگاهی به مبلغ 500 هزار دلار از آمریکا خریده اند.در لواسانات 30 اسب دارد.گرانترین پیپ او 250 هزار دلار است.در سال 88 او 22 میلیارد دلار از ترکیه به سوریه میفرستاد که لو رفت.آقای هدایت کمیسیون فروش بشکه نفت را به حساب ای می ریخت که نوری زاده لو داد.و بعد آقای سوری شد.که این دو توسط حسن ای کنترل می شدندبا فشار مجتبی ای به خاطر پورسانت ایرانسل با ام تی ان آفریقای جنوبی مچ شد.او میلیاردها دلار در ونزویلا و روسیه و چین و لندن دارد.حقوق محافظین او تا 12 هزار دلار است.پناهگاه او آسانسوری دارد که قیمتش 5 میلیون دلار است.

44. گرانترین قبر دنیا متعلق است به رهبر مستضعفا.  یعنی خمینیهیچ کدام از رهبران ی دنیا چنین قبر پر زرق و برقی ندارند. بنیاد مستضعفان تحت نظارت ای است و به کسی به روشنی و شفافیت جوابگو نیست. شرکت نفت بهران و بانک سینا و زمزم و بسیاری از شرکت ها تحت مالکیت أن است.فروش این شرکت در سال 26 هزار میلیارد تومان است.و هزینه های آن از 500 میلیارد تومان نمی کند. بقیه پول هاکجا میرود. سعیدی به جز ای به کسی جوابگو نیست. 120 میلیارد تومان فقط صرف نما و دکوراسیون ساختمان آن شده است.

45. بنابر افشاگری الویری : همسران قاسم سلیمانی و جعفری از سرداران سپاه 12 پرونده تخلف محرز مالی دارند.


متمم بیانیه آچیق

32. داماد مرجع تقلید نوری همدانی آقای حسین تبریزی است.او با حکم خمینی دادستان کل کشور شد وی اصلاح طلب است.رازینی می گوید او از مسولیت خود سواستفاده کرد و با زن زندانی رابطه جنسی برقرار کرد. پرونده وی را گم و گور کردند. نفر دوم مهاجرانی است فاجعه است که وزیر فرهنگ زن شوهردار را اغفال میکند و موارد زن های صیغه ای دارد.و وی مهاجرت را ترجیح داد.مورد بعدی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس است یعنی سلمان خدادای که زن مرتبط به قتل می رسد. فاجعه ی آخر نجفی است.وزیر آموزش و پرورش فاجعه فاجعه فاجعه فاجعه.وی در قرن 21 دو زن دارد .و مهم این است که زن وی قرار بود با رومه مصاحبه کند که به طرز مشکوکی به قتل می رسد.و پلیس میگوید علت مشکلات خانوادگی بوده.اگر مشکل خانوادگی بوده چرا این زن قصد مصاحبه داشته وقتی وزیر آموزش و پرورش . دادستان کل کشور. داماد مرجع تقلید.وزیر فرهنگ .رییس کمیسیون اجتماعی مجلس چنین است. یعنی یک عده روانی و نالایق بر ما حاکمند. این کشور واقعا فاجعه است. این چه وضع فوق فوق اسفناکی است.أدم های لایق هم طردند.و از نظر شورای نگهبان صلاحیت ندارند.


بعضی ها می گویند ما در زمینه قره باغ ، کمک نمی کنیم ، چون آذربایجان با آمریکا و اسرائیل است.

در توضیح باید گفت کلیه کشورها یا با روس و چین هستند و یا با آمریکا و اروپا. خود ایران با روس و چین دوست است. خوب آذربایجان وقتی در سال 1991 مستقل شد، با هماهنگی قبلی ارمنستان با روسیه و تشکیل با تاخیر قوای نظامی آذربایجان زمینه طوری فراهم شد که به محض استقلال این کشورها ، ارمنستان به قره باغ حمله کرد. خوب حمایت آشکار روسیه معلوم است. حال نباید انتظارداشت که آذربایجان به روسیه به عنوان دوست تمام عیار بنگرد. پس چاره کار دوستی با غرب و آمریکا است. چون در این جهان اکثر کشورها با یکی از این دو گروه دوست اند. تازه آذربایجان علی رغم این زخم از روس باز دست دوستی به سوی روس دارد. و با غرب رفیق تمام عیار است. شما می گویید آذربایجان با آمریکا و اسرائیل دوست نشود. خوب روس هم که این بلا را سرمان آورد. خوب منظورتان این است که آذربایجان بدون رفیق بماند. در حالی که شما رفیق فابریک روس و چین هستید.

روس به مسلمانان چچن زور می گوید و چین به اویغورها.

در حالی که آذربایجان رابطه ی خود را با تمام این موارد با روس و چین هم حفظ کرده . این یعنی اوج مدنیت و فرهنگ آذربایجان.


43.محسن مخملباف 1388: اگر انقلابی رخ دهد ای به سوریه یا روسیه می رود.ری شهری در گزارشی به خمینی گفته بود او در جوانی دو زن صیغه ای داشت.امام جمعه رشت برای او خاویار میفرستد.و از شیراز برای او گوشت قرقاول میفرستند.برای تست سمی نبودن غذا دستگاهی به مبلغ 500 هزار دلار از آمریکا خریده اند.در لواسانات 30 اسب دارد.گرانترین پیپ او 250 هزار دلار است.در سال 88 او 22 میلیارد دلار از ترکیه به سوریه میفرستاد که لو رفت.آقای هدایت کمیسیون فروش بشکه نفت را به حساب ای می ریخت که نوری زاده لو داد.و بعد آقای سوری شد.که این دو توسط حسن ای کنترل می شدندبا فشار مجتبی ای به خاطر پورسانت ایرانسل با ام تی ان آفریقای جنوبی مچ شد.او میلیاردها دلار در ونزویلا و روسیه و چین و لندن دارد.حقوق محافظین او تا 12 هزار دلار است.پناهگاه او آسانسوری دارد که قیمتش 5 میلیون دلار است.


مسبب وضع فعلی ایران , که صادرات نفت صفر شد. مسولان حکومت ایرانند. مردم در صورت وضع بد اقتصادی باید دمار از روزگار این حاکمان بیارند.گلین اوینیاممیر دییر اتاق ایریدی.

مردم .آمریکا مامریکا سرشان نمیشه. مردم با جنتی و رییسی و رهبری و و لاریجانی و سایر روسا طرف حسابند.


خادم الاسلام ای در 16 اردیبهشت 98 گفتند : یکی از مشکلات امروز دنیای اسلام آشنا نبودن با معارف قرآن و عمل نکردن بدان است.

کاملا حرف درستی است. اگر از حامیان جمهوری اسلامی در مورد محتوای سوره ها بپرسید. به تته پته خواهند افتاد.و 85 % اینان نمره ی زیر 5 خواهند گرفت. و 90% کل حامیان در عمل بدان نمره ی زیر 5 خواهند گرفت.

خادم الاسلام ای در اردیبهشت گفتند : عده ای می گویند: ت بعد از تشکیل جمهوری اسلامی سقوط کرد.و این را رد کردند.

به نظر بنده این عده کاملا درست می گویند.مثلا خادم الاسلامی در همدان کشته میشود. و یا دراویش  گنابادی ماموران را زیر می گیرد . وهزاران مثال دیگر. اینها همه نشانه است.

خادم الاسلام ای در اردیبهشت گفتند : مایک مسئله داریم و آن هویت حوزه است .

به نظر بنده آذربایجان و حوزه هم دردند. چون آذربایجان هم بحران هویت زدایی را تجربه می کند. جمهوری اسلامی بعد از چهل سال اندر خم یک کوچه یه بحران هویت است. 


h

ترامپ عزیز باسلام و احترام 


می ، در زمینه تحریم ایران حق با توست. ایران اسلام دارد ولی  فساد و بی عدالتی موج میزند.

نگاه کن ببین چطور با فساد در فوتبال چه بر سر تراکتور می آورند. کودک را با باتوم میزنند. 

حق با توست


ارمنی ها همیشه پشتشان به روسیه گرم بود.

اقدام شنیعی از سوی حاکمیت در ساختن فیلمی با عنوان شاه اسماعیل صفوی وجود دارد.

واقعیت این است که دست گذاشتن روی این نقطه ، اختلاف افکنی با ترکیه است. ما نقاط مشترک و همکاری با ترکیه در زمینه نفوذ ارامنه در آذربایجان داریم.

در گذشته صفویه و عثمانی در جنگ های بیخود مذهبی بودند.به جای اتحاد.

اشتباه را نباید با اشتباه جبران کرد.

ما باید روی نقاط مثبت دست بگذاریم و آن اینکه عثمانی ها ناجی آذربایجان در زمینه ی ارمنی ها بودند. و آذربایجان ناجی کوره سنی های عثمانی در جنگ جهانی بودند.

ترکیه برادر استراتژیک آذربایجان است.

و این اقدامات خباثت وار تفرقه افکنانه بی ثمر است.

اگر حاکمیت دلش به حال آذربایجان می سوزد. یکی دو حزب مستقل و پویا به آذربایجان بدهد.و نه حزب دست و پا در زنجیر


یهود به دین موسی است.و مسیحیت به دین عیسی است.هر دو از پیامبران مورد تایید اسلام هستند.سرزمین بیت المقدس سرزمینی است که موسی و عیسی در آن زیسته اند.و محمد آن را قبله اول نامیده است.ولی در آن نزیسته اند.و هر سه نسبت بدانجا ادعا دارند. مکه و مدینه و کربلا و مشهد و. مال مسلمانان است.و صرفا چون محمد آنجا را قبله اول نامیده بدانجا ادعا دارند.ولی یهودیان فقط بیت المقدس را دارند.

بیت المقدس فرزندی است که موسی و یهود مادر خونی آن است.ولی از روزی که محمد آنجا را قبله اول نامید مسلمانان نامادری آن شدند.حال بیت المقدس مورد ادعای مادرخونی و نامادری است. و هر دو برای آن زحمت کشیده اند. و سخت است که آن را مال یهود یا اسلام بدانیم.حال روی مسیحیان کاری نداریم.چون کل اروپا و غرب مسیحی است.ولی این یهدیان اصلا مکان مقدس ندارند.و مسلمانان هم خاورمیانه و مکه و مدینه و نجف و کربلا و مشهد و. را دارند.

حال مادر خونی آمده و بیت المقدس را از نامادری میخواهد


راهبرد آچیق یا open

جنایات رژیم بیشمار است.

1.     علی اکبر سعیدی سیرجانی : وی به خادم الاسلام ای نامه می نویسد:(( که وزارت ارشاد در امر انتشار کتب اختناق ایجاد می کند)) بعد خادم الاسلام ای جواب او را با پرخاشگری جواب می دهد.و او را مرتد اعلام می کند.بعد سیرجانی نامه می نویسد که (( شما با کدام واردات غیبی بنده را مرتد اعلام می کنید. بنده آدمیزاده ام و آزاده ام)). او در سال 1372 توسط ماموران امنیتی بازداشت می شود.و با همکاری شریعتمداری (کیهان) اعترافات تحت شکنجه ی وی پخش می شود.و بعد با کپسول پتاسیم وی را سکته قلبی می دهند.

2.    اتوبوس ارمنستان : دراتوبوس ارمنستان، دستگاه های امنیتی نقشه کشیده بودند که 21 نفر از چهره های فرهنگی را به ارمنستان بفرستند و نقشه ی قتل آنها را کشیدند.که اسناد آن در عفو بین الملل موجود است.

3.   حسینعلی منتظری قائم مقام رهبر در نامه ای به خادم الاسلام ای  به به زندانیان دختر اعتراض می کند.نمونه بسیاری از این ها از افراد موجود است.

4.   این رژیم خاورمیانه را بی ثبات کرده است.در حالیکه مردم درآمد زیر خط فقر دارند. و درصد زیادی بیکارند.و مشکل مسکن و خانه بیداد می کند.2 میلیون دلار به لشگر فاطمیون افغانستان می دهند.6 میلیارد دلار در سوریه خرج می شود.1 میلیارد دلار در عراق خرج می شود.و700 میلیون دلار به حزب الله لبنان می دهند.ولی وقتی از دریاچه ارومیه صحبت می شود، پول ندارند.

5.    عباس لسانی قهرمان آذربایجان زندانی است.این رژیم ت کثیف دارد.استان آذربایجان غربی از سوی ((استان ارومیه)) نامیده می شود که مطابق نقشه ی اکراد است.البته آنها اکراد را هم قبول ندارند.و هدف ت کثیف منحرف کردن افکار عمومی از حکومت مرکزی است.و در آینده احتمالا زبانی انکار شود و عملی به صورت مخفیانه پیگیری شود.آنها چند تن از آذربایجانی ها را که به سفر پاشینیان اعتراض کرده بودند را شلاق زدند.جنگل و معادن آذربایجان غارت می شود.

6.    آقایان پان ایرانیست فقط سعدی و حافظ و کوروش را نام می برند.و نام بردن از مفاخر آذربایجان بسیار کمیاب است.و این دل زدگی می آورد.در حالی که ادعای حقوق بشر دارند.و اصل رکین حقوق بشر ، عدم تبعیض است.

7.   ما حق انتخاب نداریم، آزادی نداریم ، سطح رفاه و سلامتی تاسف بار است.

8. در اینکه سیگار منبع درآمد تاجران است اشکال ندارد.اشکال اینجاست که بنا به منابع موثق افرادی همچون العقیلی که همکار افرادی در سپاه است و از سوی سپاه حمایت می شود.از پول سیگار پول های کهکشانی بدست می آورند.و این پول صرف کمک به حزب الله لبنان و موشک می شود.یعنی کمک به حزب الله در ازای خیانت به سلامتی ایرانیان.

حتی افرادی در سپاه پدرخوانده مافیای سیگار هستند.این افراد سهامداران بانکهای بزرگ ایران هستند.

جمهوری اسلامی تا ریشه در فساد غرق هستند.این ساختمان باید کوبیده شود.

9. آقای سید جواد طباطبایی شما در کتابتان علل عقب ماندگی ایران را در غیبت اندیشه می دانید.مگر گفته ی آقای خاتمی در مورد فدرالیسم ، نوعی اندیشه نیست.چرا رفتارتان در جهت تخریب و حذف اندیشه است. شما گفته اید که پان ترک ها در صدد آموزش به زبان مادری در مدارس بودند.اصولا پان یعنی تایید خو و رد دیگری. تحصیل به زبان مادری تایید خود است ولی رد دیگران نیست. شما پان هستنید که فارس(خود) را تایید و اقوام (دیگران) را رد می کنید.

این پان ایرانیست ها بودند که این گونه عمل کردند. و در ما ددگی ایجاد کردند.این کوروش شما بانی حقوق بشر است.و اصلی ترین رکن آن عدم تبعیض است.در حالی که نیت شما تبعیض است. شاید در شوهای تبلیغاتی هدفدار آن را انکار کنید.

از طیف هم دده ایم. حوزه ی علمیه ی قم در سال 1301 در دوران حکومت رضاخان که روابط جان جانی با انگلیس داشتند، تاسیس شد. مگر انگلیس اجازه می داد در قم حوزه تاسیس شود. این پلان Bانگلیس در برابر نفوذ کمونیست بود. و حتی آقای کرزن در خفا بانی و حامی این امر بود. البته الان ت ها پیچیده تر شده.

10. سلطان شکر(آقای مکارم شیرازی) : در حق تولیدکنندگان شکر داخلی تبعیض میشود. تا این آقا شکر را با قیمتی بالاتر  به مردم از طریق واردات بفروشد.رقم بسیار زیادی سود دارد.

11. در دوران آقای ، معاون وی رحیمی با مافیا و تاجران هروئین  زدوبند داشت. این یعنی بالاترین سطح نظام فاسد است. و مطمئنا بیت رهبری و شورای نگهبان مطلع بودند. و این اطلاع یعنی بازرسان هم غرق در جنایت و فسادند.

12.    اگر قرار شود در آذربایجان یک نفر را انتخاب کنیم ، آن آقای احمد اوبالی است.و در جهان آمریکا است. و در آمریکا ، حزب جمهوری خواه عالی است. و در حزب جمهوری خواه آقای ترامپ عالی است.

13.     آقای ترامپ عزیز هر چه باشد این رژیم منفور باید برود.و با مبارزه مدنی نخواهد رفت.فقط مبارزه ی سخت جوابگو است.  و آن به صورت حمایت لیبی وار از سوی جنابعالی.

14. کمتر از 25% مردم ایران حامی این رژیم هستند.مثلا جمعیت شهر ماکو 55 هزار نفر است.اما در راهپیمایی ها جمعیت شرکت کننده بیشتر از 1500 نفر نیست.که حدودا میشود 5 یا 6 درصد شهر ماکو.

برای پرکردن نمازهای جمعه ماکو 100 نفر لازم است.

اما مخالفان ، هیچ گاه مخالفان تظاهرات آزاد نداشتند. و ارعاب و سرکوب درصد شرکت کنندکان مخالف در تظاهرات را به شدت کاهش می دهد.

اما مسئله انتخابات ، فقدان نداشتن رهبری مخالفان ، همیشه مردم درgame theory حکومت گیر افتاده اند. بازی اصولگرا و اصلاح طلب.و مردم چون سازماندهی ندارند ، ناچار انرژی خود را در این زمین خالی می کنند.علت حضور درصد کم در راهپیمایی عد انس مردم با شعارهای حکومت است.و علت حضور بیشتر در انتخابات ، وعده های سر خرمن(وعده بون عمل) که بسیار پایین تر از خواسته های اولیه ی مردم و پول کثیف است. پس بحث حضور در انتخابات حمایت از ایدئولوژی جمهوری اسلامی نیست. 

15. هر بار سخنرانی این افراد یعنی  خادم الاسلام ها در رسانه های تلویزیونی ، هزینه ی زیادی برای کشور است. و اکثریت مردم دچار ناراحتی روانی میشوند و روی اعصاب مردم راه می روند. جبران این ناراحتی کلی خسارت به کشور وارد می کند.

. 16 ثروت و درآمد بد نیست. ولی منادیان مستضعفین خود دارای ثروت هستند.این آقای کدخدائی که در شورای نگهبان است 7 میلیون دلار در مای پول دارد.یا آقای ولایتی 224 میلیون یورو در آلمان دارد.آقای حسین جنتی 200 میلیون دلار در مای دارد.آقای مجتبی ای 766 میلیون دلار در قطر دارد.خانم سکینه ای 25 میلیون دلار در مای دارد.آقای عسگر اولادی 219 میلیون دلار در مای دارد.خانم نازیه ای 122 میلیون پونددر انگلیس دارد.آقای محسن هاشمی56 میلیون دلار در بلژیک دارد.این بخشی از گزارش سی ان ان در سال 2011 است.و برای هر نفر دو سه مورد بود که ما یکی را انتخاب کردیم.ثروت و درآمد بد نیست .ولی اینها می گویند مردم قانع باشید و صرفه جو. ولی خود در استخر پول غرقند. این است یکی از دلایل مهم فرار از fatf.

17. در کمیته امداد تویسرکان اختلاس 12 میلیاردی صورت گرفته است.در شهرداری قالیباف اصولگرا 20 هزار میلیارد تومان ناپدید شده است.قالیباف که نور چشم اصولگرایان است. چرا کسی برخورد نمی کند علت معلوم است .چون بازرسان هم فاسدند.و فساد سیستمی است. معاون اول (رحیمی ) به 170 نماینده ی مجلس رشوه می دهد.این یعنی شورای نگهبان فاسد ها را تایید صلاحیت می کند.رییس قوه قضائیه 63 حساب بانکی دارد و هزار میلیارد تومان پول ، این یعنی رهبری هم که ناظر اوست صلاحیت ندارد .و برادر او لیاقت رییس مجلسی ندارد.علی فلاحیان وزیر اطلاعات از ویلای مصادره شده پل رومی استفاده شخصی می کند.ولایتی از ویلای کاخ سعدآباد و محمد خاتمی از ویلای نیاوران به عناوین مختلف استفاده شخصی می کنند.محمود بهمنی اعتراف می کند دارایی آقازاده ها بیش از ذخایر ارزی کشور است.یک دکل نفتی در دوران گم می شود. احمد توکلی در پرونده زمین خواری شهرک غرب حضور دارد.مهدی هاشمی از شرکت استات اویل 5 میلیون دلار رشوه می گیرد.فاضل خداداد با معرفی رفیقدوست از فرماندهان سپاه به بانک صادرات می رود و اختلاس 123 میلیارد تومانی صورت میگیرد. اینها همان کسانی هستند که شورای نگهبان تایید می کند. 

. در ایران کسانی که فرزند پسر دارند مشکلات کمتری دارند. و حرف ما را نمی فهمند.به عنوان کسی که فرزند دختر دارم  درد دل همین قشر را می گویم. 40 درصد افراد داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج را برای دخترشان قبول کرده اند. 20 درصد افراد هم رابطه را مخفیانه قبول کرده اند و مسئله را در هنگام ازدواج با دوختن پرده بکارت فیصله می دهند. 31 درصد افراد هم با داشتن ارتباط جنسی برای دخترشان کنار نمی آیند و خودیی دخترشان را حس می کنند. 9 درصد افراد هم قضیه را با ازدواج زود هنگام حل می کنند.که با وضعیت بیکاری و معضل مسکن این درصد به صورت خیلی سخت و غیر ممکن تبدیل شده است. و در ثانی پسران در این سن قابلیت حمل مسئولیت زندگی و بلوغ فکری ندارند.مگر افراد میانسال   به هر حال به نظر بنده از لحاظ جنسی جامعه دچار یک فوق بحران است. و فقط حرف بنده را دختردارها درک می کنند. و  این مسئولین در 40 سال گذشته و 40 سال آینده هم نخواهند توانست این مشکل را حل کنند. چون عاقل نیستند.و راه حل های جاهلانه را دیکته و در رسانه ها قالب می کنند.

 .19 بعضی ها می گویند اختلافات را با اقوام کنار بگذاریم .در نقشه ی کردها ،آذربایجان غربی ، روژهلات یا اورمیه است. همه میدانند اینجا ستگاه ما آذربایجانی هاست.آنها دستشان را از مناطق ما بردارند،ما هیچ مشکلی نداریم.این کردها هستند که شروع کننده ی مشکل هستند.و گرنه ما هیچ مشکلی نداریم.

20. سه مساله اقتصاد مملکت را به این وضع فجیع انداخته ، اولا ترور است.بخش اعظم پول ها صرف گروه های حزب الله و حشد الشعبی و حوثی و. می شود. دوماً اختلاس و فساد مالی است دومین بخش زیاد این پول ها در اختلاس ها و فساد مالی می پرد. سوماً باقیمانده پول صرف تبعیض میشود که مثلا بهره ی مناطق فارس نشین چون اصفهان و شیراز و . خیلی بیشتر از آذربایجان و . است.

 .21 الان یونان پر سابقه ترین تاریخ و علم را در اروپا دارد.ولی الان در زمان حاضر از عقب مانده ترین کشورهای اروپاست.این مهم نیست که بگوییم  فلان سلسله بوده و بهمان  حکومت تاریخی بوده است مهم اینست که در قرن 21 ، ون حاکمیت قرون وسطایی دارند. و مردم  هیچ کاری نمی توانند بکنند.

 .22 معادن آذربایجان غارت می شود. زیر خاکی ها معلوم نیست کجا می رود. اگر اینها مربوط به تاریخ فارس بود صدایش در میامد.معلوم است که مربوط به تاریخ آذربایجان است که صدایشان در نمیاید. اگر مربوط به فارس بود تاریخ سازی می شد. و اگر مربوط به آذربایجان باشد تاریخ زدایی می شود.البته زمان فعلی آذربایجان مهم است . ولی تاریخ هم در جای خود اهمیت دارد.

 23.    در حالت فعلی گیر می دهند که دکترها چرا دستگاه پوز جهت مالیات در مطب نمی گذارند. واضح است اگر پول کشور صرف حمایت از حشدالشعبی و حزب الله و به طور غیرمستقیم سپاه قدس و. میشود. بنده هم اگر دکتر بودم چنین کاری می کردم. طبیعی است خیلی تخلفات مالی  ریز به 3 دلیل صورت می گیرد. 1. پول کشور صرف ترور می شود. 2. اختلاس و فساد مالی عالی ترین سطوح نظام   3. تبعیض اقتصادی بین مناطق کشور.  اگر این سه حل شود شاهد همه چیز سر جای خود می نشیند.  زمانی که همه چیز سر جای خود نشست باید مراکز درمانی از سپاه و . به صاحبان اصلی آن یعنی جامعه ی درمان برگردد.  جامعه درمان را به سپاه سپردیم درآمد آن را صرف حشدالشعبی و غیره کرد. مطمئنا با آن پول های میلیارد دلاری که  صرف حشدالشعبی و غیره میشود.کلی میشد ، هزینه درمان مردم را کاست. 

24. عده ای گفتند چرا بچه ها در مدارس می رقصند.اولا ترانه ها باید درجه بندی سنی شوند. دوما سپاه در مدارس حتی ابتدایی ثبت نام بسیج دارد. و أنها را عضو سپاه میکند. بچه ها باید با درس مانوس باشند.آنها بلوغ فکری ندارند. این یک حرکت افتضاح است. ون و سپاه به بچه های مدارس هم رحم نمی کنند. در مدارس تابلوی پایگاه مقاومت و سپاه گذاشتند.به اصطلاح به مدارس شبیخون زده اند و افکار ارتجاعی القا می کنند.

25. قدرتمند بودن أذربایجان شمالی به ضرر ایران است. در سال 1991 در حمله ی ارمنستان به قره باغ , ایران به ارمنستان سلاح و گازوئیل میداد. و در آخر بحث مذاکره را پیش انداختند.تا با استفاده از این فرصت , ارمنستان ,شوشا را هم تصرف کند.چرا اینها با آذربایجان شمالی مخالف بودند.چون آذربایجان شمالی قدرتمند.سبب آذربایجان جنوبی قدرتمند است.چرا آذربایجان جنوبی مانع این کمک ها نمی شود.چون آذربایجان جنوبی در پی حل ریشه ای این وضعیت که همانا حق تعیین سرنوشت میباشد ,است.و علت اینکه قیام آذربایجان به تاخیر افتاده است وجود برخی عوامل نفوذی حکومت در آن بعد از ترس ناشی از قیام خرداد 1385 است.در حرف یا چند عمل گمراه کننده شاید تکذیب کنند.

26. این رژیم زورش میرسد که حسین فتحی پور جوان 17 ساله اهل سولدوز در جریان اعتراضات 1385 را به قتل برساند. یا جاده های تیکان تپه (تکاب) وضعیت نامساعد دارد. ولی در دفتر وزیر نفت کارتخوانی یافت میشود.که متعلق به آبدارچی آقای زنگنه است و 10 میلیارد تومان گردش مالی دارد.و مقادیری طلا و دلار کشف شده است.و محمود بهمنی رییس بانک مرکزی به بابک زنجانی در چپاول 2.7 میلیارد دلار  پول کمک می کند. در حالی که مردم در حسرت آپارتمان های بدون آینده نگری هستند.عالی ترین سطوح نظام فاسد است.پیشتر آمریکا ثروت ای را 220 میلیارد دلار به صورت غیرمستقیم اعلام کرده است. پول مردم صرف ترور و فساد مالی می شود.

 27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.

28. یحیی رحیم صفوی فرمانده کل سپاه  بود .وی اصلیت اصفهانی دارد.برادر وی  مدیر شرکت سپاهان است. و به واسطه ی فرماندهی سپاه   و از طریق برادرخود در این شرکت جا باز کرده بود. شرکت سپاهان در رسته ی خود از بزرگترین شرکت های ایران است. سپاهیان به هر کجا ریشه دوانده اند.

29. یکی از مسئولان نظام فاش می کند : مراجع تقلیدی چون مصباح یزدی, امامی کاشانی , جوادی آملی از بیت المال برای موسسات خود پول برمیدارند   . آقای رفسنجانی از بیت المال صدها میلیارد تومان خرج دانشگاه خصوصی آزاد کرده است.سپاه قدس مبلغ 3.5 میلیون یورو توسط بقایی به سران کشوری آفریقایی داده است. در جایی دیگر آقای جعفرزاده ایمن أبادی می گوید بنیاد شهید جزو بدترین سازمان هاست.فقط در یک مورد فساد مالی 170 میلیارد تومانی در آنجا کشف شده است.و به مسوولی می گوید تمام روسای بنیاد شهید درگیر فسادند. یا موسسه ثامن الحجج صد میلیارد تومان به رییس سابق سازمان نظام وظیفه وام داده است.و همچنین 124 میلیارد تومان به وزیر خارجه اسبق متکی وام داده است.

30. آقای محمود صادقی می گوید فساد مالی  به شورای نگهبان نفوذ کرده است و اعضای آن در داخل فسادند. سردار مهردادی مغز متفکر اقتصادی سپاه به جرم اختلاس 13000 میلیارد تومانی دستگیر می شود. برادر زاده معاون وزیر خارجه آقای احمد عراقچی جزو عوامل اصلی فساد در بانک مرکزی است.ولی الله سیف رییس بانک مرکزی همچنین.  سرافراز رییس سازمان صداوسیما اعتراف به فسادمالی در آن می کند. 150 میلیون تومان در صدا وسیما فساد میشود . حسن تقدس نژاد معاون مالی صدا و سیما به عنوان عامل اصلی اختلاس 60 میلیون و به روایتی 700 میلیون تومان معرفی می شود.بانک مرکزی در رانت 650 میلیون یورویی شرکت سپید استوار از بیت المال عامل اصلی است.8 هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان بی چاره اختلاس می شود. در قرن 21 آقای مکارم با زن اولش در صفاییه قم و زن دومش سالاریه قم زندگی می کند.می گویند آقای نوری همدانی زن 20 ساله دارد. اگر تا به حال مملکت سرجا مانده معجزه است. در وصف مملکت یک واژه برازنده است: پدر مملکت را درآورده اند.

31. در جنگ ایران و عراق , با استناد به مک فارلین, آمریکا و اسراییل در برابر آزادی اسرا به ایران سلاح دادند. در جریان یازده سپتامبر , القاعده با هواپیما برج تجارت جهانی را تخریب کرد. بنا به مدارک دادگاه فدرال نیویورک ربایندگان هواپیما در سال های گذشته چندین بار به ایران مسافرت داشته اند و با حزب الله لبنان و عماد مغنیه دیدار داشتند.و مدارک موثقی دارند که رژیم ایران در آموزش و پناه دادن به القاعده نقش داشته اند. در قضیه زدن هواپیمای مسافربری ایران. ایران در آخر جنگ در تنگه مین میگذاشت.و آمریکا برای تسهیل عبور و مرور آنجا بود.اما رژیم با یک نقشه کثیف هواپیمای مسافربری را سپر انسانی کرد.و یک اف 14 پشت آن میامد تا ناو را بزند.ناو آمریکا یازده بار اخطار داد ولی هواپیما کنار نرفت.و اگر آمریکا این کار را نمی کرد. اف 14 ناو را میزد. کلی مسافر را رژیم ایران فدای اهداف خود کرد.

32. داماد مرجع تقلید نوری همدانی آقای حسین تبریزی است.او با حکم خمینی دادستان کل کشور شد وی اصلاح طلب است.رازینی می گوید او از مسولیت خود سواستفاده کرد و با زن زندانی رابطه جنسی برقرار کرد. پرونده وی را گم و گور کردند. نفر دوم مهاجرانی است فاجعه است که وزیر فرهنگ زن شوهردار را اغفال میکند و موارد زن های صیغه ای دارد.و وی مهاجرت را ترجیح داد.مورد بعدی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس است یعنی سلمان خدادای که زن مرتبط به قتل می رسد. فاجعه ی آخر نجفی است.وزیر آموزش و پرورش فاجعه فاجعه فاجعه فاجعه.وی در قرن 21 دو زن دارد .و مهم این است که زن وی قرار بود با رومه مصاحبه کند که به طرز مشکوکی به قتل می رسد.و پلیس میگوید علت مشکلات خانوادگی بوده.اگر مشکل خانوادگی بوده چرا این زن قصد مصاحبه داشته وقتی وزیر آموزش و پرورش . دادستان کل کشور. داماد مرجع تقلید.وزیر فرهنگ .رییس کمیسیون اجتماعی مجلس چنین است. یعنی یک عده روانی و نالایق بر ما حاکمند. این کشور واقعا فاجعه است. این چه وضع فوق فوق اسفناکی است.أدم های لایق هم طردند.و از نظر شورای نگهبان صلاحیت ندارند.


33. جالب است بدانید از اولین بنیانگذاران حزب الله لبنان یک اصلاح طلب ایرانی است و او کسی نیست جز علی اکبر محتشمی پور (معاون وزیر دفاع خاتمی – سفیر اسبق ایران در دمشق).    امروز جهان کارهای جاهلانه را رد می کند. حزب الله با ون حامل 910 کیلو مواد منفجره سفارت آمریکا در لبنان را منفجر کرد و باعث قتل 63 آمریکایی شد. در سال 1983 با دو کامیون یک تن مواد منفجره مقر تفنگداران آمریکا در لبنان را منفجر کردند و 241 سرباز آمریکایی و 58 سرباز فرانسوی را کشتند.که از عوامل دستور علی اکبر محتشمی پور اصلاح طلب بود . این حرکات تروریستی جاهلانه در دنیا طرد و محکوم است. و به شدت برخورد میشود.رژیم ایران تمام پل ها را تخریب کرده و دیگر دنیا به رژیم اعتماد ندارد. و متاسفانه این رژیم با اختناق و سرکوب حرکات مدنی و انسانی را خانه نشین کرده است. دیروز در 8 خرداد 98 در دیدار ای حرف از استقلال اینترنت شد و شبکه ملی اطلاعات ، که به عقیده بنده سرکوب جریان آزاد اطلاعات است.و علت کم فروغ بودن اطلاعات شما این است که حرف  ارتجاعی شما خریدار ندارد.میلیاردها پول را در شبکه اجتماعی داخلی سوزاندید.و به دلیل سیلی مردم جواب نداد.حال که دنیا به طرف ماهواره اینترنتی استارلینک که ارزان و راحت برای همه است ، حرکت می کند. این پروژه شبکه ملی اطلاعات در صورت بقای رژیم منجر به سوزاندن بودجه و شکست است. 

34. آقای عباس لسانی قهرمان آذربایجان است .ولی فرق او با احمد اوبالی این است که اوبالی هم آذربایجان را می شناسد. و هم در غرب زندگی کرده است. بنده و بسیاری به اندازه او تجربه نداریم. در ثانی حکومت شاه بهتر از این حکومت بود. ثروت کشور به این اندازه صرف فساد و اختلاس نمی شد.اگر هم بد بود ، خیلی عالی تر از این رژیم بود. این را ها نگویند، بلکه از سایرین در مورد آزادی و دین  آن دوره  بپرسید.بنده هم شنیده ام که تبعیضی در حق آذربایجانی ها بود.حال یک مثلث تشکیل می شود. که راس آن دونالد ترامپ است. و دو ضلع دیگر آن احمد اوبالی و رضا پهلوی.  احمد اوبالی وضعیت را برانداز کند که اتحاد با پهلوی شدنی است ؟ 

35. آقای ای می گوید:ساخت سلاح هسته ای شرعا حرام است. در جای دیگر آقای هاشمی در خاطرات خود می گوید : با ای رفتیم پیش عبدالقدیرخان پاکستانی تا سلاح هسته ای بخریم. خوب او هم دروغ می گوید و هم جسارت ندارد و حرف و عملش یکی نیست. در ثانی آقای می گوید اگر تمام ایران بمباران شود ما از استقلال دست نمی کشیم. چه استقلالی که میلیاردی به حزب الله می دهی.و بودجه را تالان می کنید.

36. أقای ای شما که حرف از ناموس میزنید. بزرگترین بی ناموسی این است که میلیاردها پول به حزب الله و حشدالشعبی و. بدهیم و بودجه با اختلاس تالان شود.و مردم با بی درآمدی با تن فروشی و. مواجه شوند.

37. آقای خمینی در پاریس گفتند:حقوق بشر یعنی هر بشری حق دارد سرنوشت خود را خودش تعیین کند. سرنوشت اهالی مملکت با خودشان است.فرض کنیم شاه آدم خوبی بود وقتی مردم نخواستند کنار برود. در بعد انقلاب ما شاهد این نیستیم سرنوشت و صلاح مردم دست خودشان نیست و ولی فقیه صلاح مردم را می داند. حق تعیین سرنوشت لگد مال شد.در جای دیگری در پاریس می گوید کجای حکومت اسلامی دیکتاتوری است. حکومت قانون است.راست می گوید دیکتاتوری نیست و بعدها بدان توتالیتر هم افزوده شد.آقای قرائتی در شبکه سه اعلام کرد خمینی در 21 سالگی به صورت پیرمرد 75 ساله سیلی زد و عینکش افتاد و چند تکه شد.این نشان از سلامتی روان نیست.این نشان از فهمیدگی نیست.وی با شعار پوپولیستی گفت اتوبوس و خانه و آب و برق مجانی خواهد شد در واقع برای او رسیدن به هدف مهم بود و نه آسیب دیدن اعتماد مردم.گفت ما شما را به مقام انسانیت می رسانیم.فعلا که در قهقرای فقر خوشیم.و در أبان 58 در مورد فرار مغزها گفت:اینجا جایتان نیست .فرار کنید راهتان باز است.

38. دفتر رهبری از فروردین 97 الی اردیبهشت 98 , 25 میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده است.در حالی که دریاچه ارومیه در سال 97 کمتر از 4 میلیون دلار بودجه دریافت کرده است. یعنی پنج برابر بودجه دریاچه اورمیه. ارز دریافتی دفتر رهبری به دینار بوده است. خشکی دریاچه اورمیه فاجعه فاجعه .دفتر رهبری مگه دولته که کار اجرایی می کنه.هیچکس سر جایش نیست. آقای رهبری مسایل ناموسی همین 25 میلیون دلاره. فساد مالی اینقدر. 

39. آقای رضا پهلوی به نظر بنده پادشاهی مشروطه جوابگی جوانان آگاه نیست.شاید در حداکثر به  دو دوره. مسئولیت. یک شخص تن در دهند. از آن گذشته جوانان آذربایجان به حقوق خود آگاهند به این افکار عقب افتاده تن در نخواهند داد.مشکلی که رژیم فعلی آن را به لبه پرتگاه آورده است.اگر برای حداکثر دو دوره میایید بیایید.

40. به نقل گوناز تی وی از رادیو فرانسه , امسال در روز قدس جمهوری اسلامی 651 میلیون دلار به حزب الله و حماس فرستاد. این مبلغ برابر با بودجه  160سال دریاچه اورمیه است. بودجه دریاچه 3773000 دلار در  است.

41. نوری زاد اصولگرای سابق و از طرفداران پیشین ای می گوید شهرام جزایری. به مجتبی ای هشتصد میلیون تومان که آنموقع زیاد یود پول داده است.امیر خجسته از صدها میلیارد تومان تخلف مالی در سازمان اقتصادی کوثر زیر مجموعه بیت رهبری شکایت کرده بود. ولی معاهده ننگین کرسنت بین ایران و امارات به مبلغ 3.2 میلیون دلار برای 25 سال بود.این قرارداد از سوی علی ترقی جاه (برادر باجناق حدادعادل) به عنوان نماینده بیت رهبری پیگیری می شد.برخی جلسات در بیت رهبری بود.علی ترقی جاه از سوی بیت رهبری 2 میلیون دلار پورسانت گرفت.رییسی رییس قوه قضاییه 100 هزار دلار دریافت کرد.محمد حجازی معاون ای 150 میلیون تومان گرفت.این در وزارت زنگنه بود. معترض اصلی محمدرضا رحیمی رییس دیوان محاسبات بازداشت.و همسر وی در سوقصد جان سپرد.این مبالغ آن زمان سال83 زیاد بود.فرضیه آقای مالتوس کاملا درست است که می گوید افزایش جمعیت منجر به بروز قحطی و اتمام منابع میشود. و باید ازدیاد جمعیت در جهان کم و کمر شود.

برای حکومت داری باید افراد انتکتوال انتخاب شوند. انتکتوالیست  و راسیونالیسم چاره خوبی برای جهان است. از میان 400 نفر موثران حکومت ایران هیچکدام انتکتوال نیستند.

حکومتی که وزنه ی  دسانترالیسم در آن سنگین تر است. کمتر به دیکتاتوری منجر می شود. یکی از راهکارهای دسانترالیسم تشکیل پارلمان های استانی است.

اما آینده ی ایران بعد اتحاد مخالفان و پیروزی از رفراندوم و انتخابات می گذرد.

آن چیز که مسلم است علاوه بر نیروهای تمرکزگرا باید نیروهای اقوام نیز در انتخابات سهم داشته باشند.


متمم بیانیه آچیق

27. صادق محصولی از فرماندهان سپاه پاسداران و اصولگرا  که در سال 1385 ثروت خالص او 160 میلیون دلار بود. این فرد مسئول بازرسی سپاه بود. او باجناق سابق علی اکبر ولایتی بود.علی اکبر ولایتی هم مشاور ای است.سید صفدر حسینی در دوره محمد خاتمی وزیر کار بود و اصلاح طلب است.وی درسال 1395 ماهانه حدودا 60 میلیون تومان در صندوق توسعه ملی حقوق می گرفت .در فیش حقوقی اومواردی مثل اوقات فراغت فرزندان ذکرشده بود. آقای صفر حسینی پیشوند سید داشت و سید است.


مشکل آذربایحان با مجاهدین خلق این است که آنها موافق حجاب اجباری هستند. و از نظر آنان حکومت جمهوری اسلامی درست است.آنان فقط با ها مشکل دارند.

و رضا پهلوی مخالف تحصیل به زبان مادری است.و مخالف حکومت دسانترال است.

آذربایجان در پی منافع خود حاضر به اتحاد با هر گروهی(به جز سیستم فعلی) است.و حاضر است حکومت دسانترال و انتکتوال را بپذیرد. آذربایجان به یک بورس فعال معتقد است و آمریکا می تواند یک برادر اصلی باشد.سپاه پاسداران وقتی صاحب تیم فوتبال تراکتور بود مردم حمایت نمی کردند.و حمایت ها کم بود.و پتانسیل قهرمانی اش را تضعیف می کردند. از روزی که تراکتورسازی به آقای زنوزی سپرده شد. پتانسیل بالقوه این تیم بالفعل شده و الان بخت اول قهرمانی است.

در سال 2004 وقتی خاتمی خواست دو مورد فرودگاه امام خمینی با ترکیه قرارداد ببندد ، سپاه مانع شد. و یا در زمان دیدار بشار اسد از ایران که با هماهنگی سپاه بود به ظریف اطلاع ندادند.که کتمان می کنند.

چرا جنگ در سوریه آغاز شد.   در سال 2011 مخالفان سوریه تظاهرات داشتند. که سپاه مداخله کرد و 5 نفر کشته شدند. و تظاهرات خیابانی تبدیل به جنگ شد. دخالت سپاه حالت را از راهپیمایی به جنگ کشاند.

سپاهیان بر خلاف قانون اساسی در انتخابات و ت دخالت می کنند. سلیمان جعفرزاده با حمایت سپاه وارد مجلس شد. یا همین نماینده ی ملکان و  م جنسی  فرمانده سپاه ملکان بود.در جریان اعتراضات 1385 در ماکو تصویر پسر همسایه که بسیجی بود و بی سیم به دست دنبال معترضان بود یادم هست.

سپاهیان بر رسانه های کشور سیطره دارند.

فرمانده سپاه را کسی تعیین می کند که سال جهاد اقتصادی را اعلام کرد . و بی اثر ماند.

 


طبق سرشماری سال 1395 ، در ایران 24 میلیون و 196 هزار خانوار داریم. و 22 میلیون و 825 هزار واحد مسی وجود دارد. تقریبا 1.5 میلیون واحد مسی کم داریم.اگر هر واحد آپارتمان 100 میلیون تومان باشد (مثل گلمان). با دلار 13000 تومانی قیمت هرواحد مسی 7692 دلار است.

طبق آمار سازمان ملل ما سالیانه به حزب الله 1 میلیارد دلار پول می دهیم. و به سوریه از سال 2012 الی 20 ، 30 میلیارد دلار پول داده ایم.حالا یمن و عراق بماند.

کلا می شود 31 میلیارد دلار. که با این پول میشد 4 میلیون واحد مسی ساخت. و 2.5 ملیون واحد مسی اضافه تر از سازمان. و کلا فرد بی خانه در ایران وجود نداشت.

الان اعراب با اسراییل در گیرند. و اسراییل برای مقابله پول هزینه می کند. اگر ما بیت المقدس را می گرفتیم.معادله عوض میشد و بین شیعه


 و سنی بر سر بیت المقدس رقابت می شد.و ما برای حفظ آن مدام باید پول می دادیم.چه کاری است الان اسراییل هزینه می دهد


تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

توزیع ماهی قزل آلا دانلود مسابقات کشتی کج | دانلود مسابقات هفتگی راو سئو وب ایران گردشگری و پَــری خواهم ساخت tebmedtourism اشپزی روزنامه خبری مطلب راهنمای سفر خرید و فروش و رهن و اجاره